REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 listopada 2019, 08:17 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Jak w każdą sobotę wyruszyli na 5-kilometrową trasę, na którą składają się dwa okrążenia wokół Małego Jezioraka, by aktywnie zacząć weekend. Ale dzisiejszy (9 listopada) "Parkrun Mały Jeziorak" był inny niż pięć poprzednich edycji tej wciąż relatywnie nowej sportowej inicjatywy. 

Organizatorzy cyklicznego wydarzenia, wśród których są lokalni biegacze z różnych grup, tę edycję parkrunu postanowili połączyć z obchodami przypadającego w najbliższy poniedziałek Narodowego Święta Niepodległości. Patriotyczny wymiar biegu okazał się dodatkową motywacją, by w sobotni poranek wstać wcześnie i na linii startu było dzisiaj wyjątkowo tłumnie. Do tego uczestnicy dołożyli starań, by przygotować biało-czerwone stroje, a organizatorzy ozdobili linię startu i mety dekoracjami w polskich barwach narodowych.

Dzisiejszy parkrun zapisuje się w historii sportowej Iławy jako pierwszy bieg zorganizowany z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Biało-czerwony parkrun. Za nami pierwszy w Iławie bieg z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Zdjęcia: Info Iława.

Biało-czerwony parkrun. Za nami pierwszy w Iławie bieg z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Ilość zdjęć 76

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Biegacz 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

    Nie lepiej iść sobie pobiegać po lesie bez flag aparatów i pokazówki? Świeże powietrze, drzewa i cisza. Po co robić coś na pokaz. Kiedyś biegało się dla siebie A teraz chyba w wielu przypadkach jedynie żeby zaistnieć. Nie wiem ja wolę biegać po lesie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Adam 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

    Pewnie boją się Yeti

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.5372 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)