REKLAMAPatrz
REKLAMAzielona aleja

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

DLA DZIECI/DLA MŁODZIEŻY. Już w ten weekend iławskie Studio Nauczania MathRiders zamieni się w prawdziwą twierdzę, a dokładniej - w "Twierdzę szyfrów". 

Lokalna szkoła, która na co dzień uczy matematyki inaczej - kreatywnie, innowacyjnie, zachęcając uczniów do samodzielnego logicznego myślenia, w sobotę i niedzielę stawia na rozrywkę - w ambitnym wydaniu.

Ty też odwiedź "Twierdzę szyfrów" i przekonaj się, czy na czas rozwiążesz wszystkie przygotowane zagadki. Pokój zagadek pełen będzie różnorodnych łamigłówek, szyfrów i kodów.

- Ich rozwiązanie wymaga łączenia faktów, szukania, analizowania i współpracy - informują organizatorzy, przedstawiciele Studia Nauczania MathRiders w Iławie. - Gwarantujemy świetną zabawę!

Weekendowa propozycja Studia skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 14 lat. Uczestnicy w grupach rówieśników liczących od 4 do 7 osób przez 30-45 minut będą wspólnie rozwiązywać przygotowane zagadki. "Twierdza szyfrów" będzie dostępna w iławskim MathRiders (ul. Sobieskiego 20 B) w sobotę i niedzielę 16 i 17 listopada w godzinach 10-17. 

- Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona - podają organizatorzy. - Obowiązują wcześniejsze zapisy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 605 813 361 albo za pośrednictwem poczty e-mail (ilawa@mathriders.pl).

 

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8336 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)