REKLAMALumen
REKLAMADPK

(Fot. Wrak Dream Team/archiwum.)

Na myśl o ryku silników czujesz przypływ adrenaliny? Chcesz mieć możliwość śledzenia zmagań na torach wyścigowych w całym kraju? Jeśli na te pytania odpowiadasz "tak", a do tego - jako przedsiębiorca - szukasz możliwości niekonwencjonalnego promowania swojego biznesu, to nawiązanie, w charakterze sponsora, współpracy z "Wrak Dream Team", może się dla Ciebie okazać strzałem w dziesiątkę.

Wrak Dream Team to lokalna drużyna biorąca udział w coraz bardziej popularnych wyścigach wraków. Członkowie tego zespołu w sezonie 2019 zgarnęli 21 pucharów w zawodach na Warmii i Mazurach, jak również w innych rejonach kraju. Jeden z kierowców reprezentujących team, Sławomir Szkup, jest mistrzem Polski - tytuł zdobył na nieoficjalnych mistrzostwach Polski w Biskupicach Radłowskich. Także inni kierowcy tego zespołu są już doświadczonymi zawodnikami. Kilkukrotnie stawali samodzielnie na podium, zajmując pierwsze trzy miejsca.

- Z racji tego, iż chcielibyśmy w nowym sezonie 2020 nadal się rozwijać, uruchomiliśmy poszukiwania sponsora - informują lokalni kierowcy, należący do "dream teamu". - Niestety przygotowania aut do zawodów są kosztowne, a to tylko kropla w morzu potrzeb, ponieważ są także inne koszty. 

Jak przypominają członkowie zespołu, sponsorowanie sportu może być ciekawym sposobem na promocję firmy.

- Potencjalny sponsor ma wiele możliwości reklamy, np. na autach, ubraniach, banerach, namiotach i innych - pokazują przykładowe możliwości. - Biorąc pod uwagę rosnącą popularność zawodów tego typu, to bardzo dobra opcja reklamy, na każdych zawodach oraz w mediach. 

Zainteresowanych nawiązaniem z teamem współpracy zapraszamy do kontaktu z jego przedstawicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych

REKLAMAwardrom2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2589 sekundy