REKLAMAMartex
ipb_nowa
Nowa markowa odzież i świetne modowe propozycje dla całej rodziny, za mniej! To znajdziemy w outlecie BOOM w Iławie - teraz w nowej siedzibie w zakupowym centrum miasta.

Nowa markowa odzież i świetne modowe propozycje dla całej rodziny, za mniej! To znajdziemy w outlecie BOOM w Iławie - teraz w nowej siedzibie w zakupowym centrum miasta.

Jeszcze atrakcyjniejsza modowa oferta dla niej, dla niego i dla dziecka, a do tego nowa, lepsza lokalizacja w zakupowym centrum Iławy. Odzieżowy outlet BOOM, oferujący bardzo konkurencyjne ceny za nową, markową odzież, rozwija swoją działalność.

Iławski outlet BOOM przenosi się - z pasażu handlowo-usługowego na ulicy Andersa, gdzie na początku tego roku rozpoczął swoją działalność, do nowej siedziby mieszczącej się na ulicy Sobieskiego 18 D. Otwarcie nowego lokalu naprzeciwko Galerii Nenufar już w tę sobotę, 16 listopada o godzinie 9:00!

DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA DZIECKA. ULUBIONE MARKI - ZA MNIEJ

Co znajdziemy w ofercie butiku, który może się pochwalić bardzo konkurencyjnymi cenami? Jest to kompleksowa oferta zarówno dla pań, panów, jak i dzieci - wszyscy znajdą tutaj najważniejsze elementy garderoby, zarówno codziennej, jak i wyjściowej i to od ulubionych marek. Kobiety ubierają tutaj Calvin Klein, Triumph, Scotch&Soda, Wallis, Polo, ONLY, czy Tom Tailor. Panowie znajdą ubrania od takich marek jak Lacoste, Polo, Tom Tailor, Only&Sons, Tommy Hilfiger, Jack&Jones, czy Sik Silk. Na dzieci czeka ukochany Disney. Wszystko - niedrogo, na każdą kieszeń!

- Obecnie szczególnie duży jest wybór sukienek na różne okazje, w tym sukienek ślubnych, a dla mężczyzn - T-shirtów - mówi właścicielka BOOM. - Polecamy też stroje karnawałowe - każdy znajdzie coś dla siebie.

NOWOŚĆ: ZALANDO!

Zalando to modowy i zakupowy fenomen, którego żadnej miłośniczce i miłośnikowi mody przedstawiać nie trzeba. Teraz ofertę jednego z najpopularniejszych internetowych sklepów znajdziemy w iławskim outlecie BOOM. Za odzież od Zalando na Sobieskiego zapłacimy mniej niż w Internecie!

Odzież od Zalando w outlecie BOOM w Iławie!

Ilość zdjęć 12

KUPUJ TEŻ ONLINE

Warto wiedzieć, że BOOM prowadzi nie tylko sprzedaż stacjonarną, ale też internetową. Zapraszamy go przeglądania propozycji - znajdziecie je tutaj.


OUTLET BOOM W NOWEJ SIEDZIBIE

Iława, ul. Sobieskiego 18 D.
Otwarcie w sobotę, 16 listopada. Zapraszamy w godzinach 9-17. 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 1.4101 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)