REKLAMABUTIK TOP
REKLAMAGaleria2

(Fot. materiały prasowe.)

Już niedługo, bo 14 grudnia o godzinie 19:00 zagra dla iławian elektryczny duet Pinky Loops oraz The Echoes Project - Pink Floyd tribute band z Bydgoszczy. To będzie niepowtarzalne  wydarzenie, ponieważ Pinky Loops w składzie Marta Lutrzykowska i Joanna Czerwińska zaprezentują materiał z najnowszej płyty.

Natomiast The Echoes Project dla swoich fanów przygotował nowy repertuar, choć nie zabraknie też najlepszych utworów z albumu "The Wall". Na scenie restauracji Stary Tartak muzycy zagrają dla iławian w składzie:

Kamil Kuliński - wokal, sample,
Tymon Czerwiński - gitara, chórki,
Jarek Kuropatwiński - gitara, 
Mateusz Szałkiewicz - pianino, hammondy, chórki,
Piotr Jaracz - perkusja, 
Dariusz Chojnacki - gitara basowa.

O WYKONAWCACH - w skrócie

Kobiecy duet Pinky Loops prezentuje nowe aranżacje znanych standardów muzyki rozrywkowej na elektrycznych instrumentach: skrzypcach i wiolonczeli z wykorzystaniem loopera, czyli elektronicznego urządzenia do tworzenia pętli muzycznych. Podczas swoich występów na żywo wgrywają podkłady, zapętlając je i dogrywając do nich kolejne partie w czasie rzeczywistym. Nakładają kolejne ścieżki dźwiękowe na siebie, co daje bardzo efektowne rozwiązania harmoniczne. Taki sposób występów odróżnia je od innych zespołów, często korzystających z gotowych podkładów. 

W repertuarze zespołu znajduje się muzyka filmowa i standardy rockowe w nowych aranżacjach oraz własne kompozycje. 


The Echoes Project to zespół grający muzykę legendarnej grupy Pink Floyd. Jego celem i ambicją jest wierne odtworzenie muzyki, brzmień oraz klimatu znanego z twórczości Pink Floyd. 
Popularność muzyki Pink Floyd jest tak wielka, że utwory tego zespołu wykonywane są niezwykle często. Przez wielu wykonawców traktowane są jednak tylko jako standardy, które stanowią punkt wyjścia dla własnych poszukiwań twórczych, nie zawsze zresztą udanych. Podejście The Echoes Project do muzyki Pink Floyd jest odmienne. Celem tego zespołu jest zagranie muzyki Pink Floyd w możliwie taki sposób, w jaki sam zespół Pink Floyd grał swoje utwory na koncertach w czasie, gdy utwory te powstawały. To wersje niekiedy ze względów technicznych inne niż wersje płytowe, lecz w swoim klimacie niepowtarzalne i łatwo rozpoznawalne dla każdego wiernego fana Pink Floyd.

- Będziemy szczęśliwi, jeśli zamkniesz oczy i uda nam się Ciebie przenieść do Pompei roku 1971, a w uszach Twoich brzmieć będą „Echa”, albo na przedstawienie „The Wall” z roku 1979 z potężnym „Another Brick in the Wall part 2”. Zapraszamy! - podsumowują muzycy.

Uwaga! The Echoes Project szykuje niespodziankę w postaci nowego repertuaru. 

ZAPROSZENIA I PŁYTY DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

Dwa podwójne zaproszenia na koncert oraz dwie płyty Pinky Loops są do zdobycia w naszej zabawie. Tę niespodziankę dla Czytelników przygotowaliśmy we współpracy z organizatorem wydarzenia.

Upominki rozlosujemy wśród osób, które

- udostępnią podlinkowany konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku ORAZ 

w przypadku zainteresowania biletami: w komentarzu pod konkursowym postem wpiszą lub oznaczą osobę, którą chciałyby zaprosić na wydarzenie,

w przypadku zainteresowania płytami: w komentarzu pod konkursowym postem wpiszą "płyta".

Wyniki podamy na portalu 22 listopada. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

*Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu - w celu poinformowania o wygranej (tylko w takim przypadku).

AKTUALIZACJA Z 22 LISTOPADA: WYNIKI

Miło nam poinformować o wynikach zabawy.

PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA KONCERT ZDOBYŁY: 

Agnieszka Kulczyńska,
Wanda Ch.

PŁYTY ZDOBYLI:

Karolina Glinka,
Piotr Guzowski.

Upominki będą czekały na odbiór bezpośrednio przed koncertem w restauracji hotelu Stary Tartak w Iławie. Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego wglądu. Życzymy wspaniałej zabawy!


Koncert Pinky Loops i The Echoes Project - koncert w Starym Tartaku w Iławie.

Sobota, 14 grudnia, 19:00 - 21:30.
Wstęp: 50 zł (bilety do nabycia w restauracji Stary Tartak).


REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0259 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)