REKLAMAMartex
REKLAMAzielona aleja

(Fot. Info Iława.)

Pierwsi miłośnicy topowych marek ze świata mody już zrobili udane zakupy w otwartym właśnie w Iławie butiku z odzieżą, obuwiem i akcesoriami Top Brands Outlet - sklepie, w którym najwyższa jakość i wzornictwo godne wiodących designerów idą w parze z przystępnymi cenami. Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Top Brands Outlet na ul. Królowej Jadwigi w Iławie - już otwarty!

Ilość zdjęć 23

Hugo Boss, Roberto Cavalli, Diesel, Tommy Hilfiger, Lacoste, Pinko, Guess, czy Liu Jo - to designerzy i marki, których modową ofertę od dzisiaj (16 listopada) mamy na wyciągnięcie ręki na ulicy Królowej Jadwigi w Iławie. W mieszczącym się tutaj nowo otwartym butiku coś dla siebie znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz dzieci. W ofercie sklepu miłośnicy mody i najwyższej jakości, jakiej oczekujemy od wiodących światowych marek, znajdą odzież na różne okazje, a także obuwie, markowe perfumy i akcesoria.

Wśród właścicieli sklepu są przedsiębiorcy Krzysztof i Marek Siedleccy oraz Małgorzata Kaszubska, pasjonatka mody, która ma wśród znajomych słynnego projektanta Tommy'ego Hilfingera, spotkanego podczas targów mody w Mediolanie. Wszyscy właściciele w dniu uroczystego otwarcia powitali pierwszych klientów symbolicznym toastem za pomyślność butiku oraz słodkim poczęstunkiem. 

Sklep w Iławie stanowi kontynuację działalności Małgorzaty Kaszubskiej, rozpoczętej przez nią w Bielicach. Liczni goście z Iławy i okolic naszego miasta, którzy odwiedzali tamtejszy butik w poszukiwaniu niezwykłych modowych okazji, przekonali ją o tym, iż warto właśnie tutaj przenieść sklep. Dzięki temu tę atrakcyjną ofertę, dla której warto było przejechać 20 km, a którą Małgorzata Kaszubska zawdzięcza świetnym kontaktom w branży, teraz mamy na miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Miłośnicy mody z pewnością się nie zawiodą. Top Brands Outlet ma szansę stać się ulubionym sklepem tych wszystkich, którzy kochają jakość i styl najlepszych marek, a nie chcą przepłacać!


Top Brands Outlet serdecznie zaprasza na zakupy - już otwarte!

Butik znajdziecie na ulicy Królowej Jadwigi 18 w Iławie (obok sklepu Media Expert).
Po aktualności odwiedzaj Facebooka.


Właściciele Butiku Top Brands Outlet, od lewej: Marek Siedlecki, Małgorzata Kaszubska i Krzysztof Siedlecki.  

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 1.3371 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)