REKLAMAPatrz
REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

"Jak pozbyć się cukrzycy?" O tym opowie w Iławie wybitny biolog ewolucyjny i wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego dr Jarosław Słoń. Na bezpłatny wykład zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszczący się w Iławie Gabinet Zdrowia Kampai, gdzie pod okiem lekarzy różnych specjalności, biologa, dietetyka i psychologa można kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

JAK POZBYĆ SIĘ CUKRZYCY?

Cukrzyca to pierwsza niezakaźna choroba, która została uznana przez ONZ za epidemię XXI wieku. Cukrzyca, szczególnie typu 2, jest jedną z najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Warto dowiedzieć się o niej więcej i sprawdzić, czy nie jesteśmy my, albo nasze rodziny, w grupie ryzyka.

- Pokażemy niestandardowe spojrzenie na cukrzycę. Opowiemy o tym, jak jej zapobiegać i czy można się jej pozbyć. Poruszymy nowe odkrycia naukowe w temacie cukrzycy. Odpowiemy na pytania, dlaczego chorują na nią ludzie i delfiny i co z tego wynika, czy da się żyć bez insuliny i czy cukrzycę można wyleczyć, a także co należy jeść, a czego lepiej nie jeść, aby na nią nie zapaść. Przedstawimy dość niespodziewane wiadomości - zapowiadają organizatorzy wykładu.

Na bezpłatne wydarzenie Gabinet Zdrowia Kampai - Pracownia Biorezonansu i Bioterapii zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojej siedziby na ulicy Sobieskiego 18 B w Iławie (naprzeciwko Galerii Nenufar, za PKO) w środę, 20 listopada o godzinie 17:00.

Przed wykładem można skorzystać z 50% zniżki na wszystkie badania i zabiegi.

KAMPAI WESPRZE TWOJE ZDROWIE

Udział w wykładzie może się stać dobrą okazją, by poznać nieco bliżej Kampai - gabinet zdrowia i pracownię biorezonansu i bioterapii, oferującą diagnostykę, terapię, doradztwo i sklep. 

Tutaj w zaledwie kilka minut i w cenie 1-2 badań tradycyjnych wykonasz kompleksowe badania kilkudziesięciu ważnych parametrów zdrowia, poznasz bardzo szczegółową analizę stanu zdrowia wielu układów i narządów oraz wielu schorzeń, a także skorzystasz z nieingerencyjnych zabiegów wzmacniających organizm i sprzyjających wyleczeniu nawet chronicznych stanów chorobowych. Kampai prowadzi też cykliczne, darmowe wykłady o zdrowiu, a w tutejszym sklepiku kupisz sprawdzone, działające suplementy najlepszych marek, pochodzące z pewnego źródła. 

- Nasi specjaliści to lekarze różnych specjalności, biolog, dietetyk i psycholog. Zinterpretują wyniki badań, pomogą określić diagnozę i doradzą terapię - przybliża szczegóły Kampai. - Poza tradycyjną wizytą u jednego specjalisty, oferujemy konsultację wielotorową, u trzech specjalistów, co gwarantuje większą pewność diagnozy i terapii, bardziej holistyczne spojrzenie na organizm i lepsze wyniki. Używamy terapii mało inwazyjnej, dopełniającej alternatywnie stosowane konwencjonalnie metody terapii. Dotykają zwykle zaniedbywanych obszarów potrzeb i działania organizmu, stąd dobre wyniki, gdy terapia konwencjonalna zawodzi.

Gabinet zdrowia Kampai - pracownia biorezonansu i bioterapii. To diagnostyka, doradztwo, terapia i sklep.

Ilość zdjęć 12


Gabinet Zdrowia Kampai w Iławie

Przyjdź na wykład "Jak pozbyć się cukrzycy?" 20 listopada o godzinie 17:00.
Umów wizytę - zadzwoń pod numer 533 93 22 99.
Ulica Sobieskiego 18 B (naprzeciwko Galerii Nenufar, za PKO).


Artykuł sponsorowany.

abs2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4682 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)