REKLAMABUTIK TOP
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2019, 19:09 komentarzy 44

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Ruszył tegoroczny internetowy plebiscyt Coca-Coli. Aktywność internautów zadecyduje o tym, które miejscowości znajdą się na tegorocznej trasie świątecznych ciężarówek tej marki. Na prośbę Czytelników zachęcamy, by wspierać Iławę!

Już od 1995 roku, pojawiając się w telewizyjnych spotach reklamowych, oznajmiają rozpoczęcie przygotowań do Bożego Narodzenia. Ale kultowe świąteczne ciężarówki Coca-Coli, bo o nich mowa, znane są nie tylko z małych ekranów. Już od sześciu lat odwiedzają mieszkańców w wybranych miastach, przywożąc na swoich pokładach masę związanych z gwiazdką atrakcji. Zdjęcia ze św. Mikołajem, baśniowy pokój, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami i personalizowane puszki Coca-Coli - to tylko przykłady z ubiegłorocznych tras.

Czy jeden z takich wyjątkowych pojazdów może - po raz pierwszy - zawitać nad Jeziorak? Tak, ale nie obejdzie się bez zaangażowania lokalnych internautów.

- Głosujesz – ustalasz tegoroczną trasę świątecznych ciężarówek! - podaje zasady Coca-Cola. - Wpisz w komentarzu # z nazwą swojego miasta (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji). 10 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finałowego etapu.

Następnie internauci wybiorą trzy zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Pierwszy etap trwa do 1 grudnia do godziny 23:59. 


Chcielibyście wizyty kultowej czerwonej ciężarówki nad Jeziorakiem? Wspierajcie Iławę, wpisując #Ilawa pod tym podlinkowanym postem!


REKLAMAwardrom2

38Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8799 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)