REKLAMAkroczek
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe.)

Nie lubisz poniedziałku? Pomoże Ci to zmienić iławska pizzeria Da Grasso, gdzie wśród wielu atrakcyjnych promocji czeka ta szczególnie polecana przez tutejszą obsługę. Flagowa oferta lokalu jest dostępna właśnie w każdy pierwszy dzień nowego tygodnia.

Wypad na smakowity lunch ze znajomymi z pracy, rodzinny obiad, który sprawi radość dzieciom, a może wesoły wieczór w gronie przyjaciół? Na każdą z tych okazji poleca się iławska pizzeria Da Grasso. Tu można miło spędzić czas, dobrze zjeść i pobyć razem, bo Da Grasso to przecież "Przyjaciele od pizzy" - tu na pierwszym miejscu są pyszna pizza, dobra zabawa i dobrzy przyjaciele.

Najlepsza margherita, duża capriciosa, a może wegetariańska na cienkim cieście - na co dzisiaj masz ochotę? W iławskim Da Grasso, jednej z najbardziej znanych i lubianych pizzerii w mieście, uwielbiany włoski klasyk jest od serca i z najwyższej jakości składników - to lokalni miłośnicy pizzy już wiedzą. A czy wiecie, jakie w przytulnym lokalu na Sobieskiego czekają na Was megapromocje? Z flagowej, najatrakcyjniejszej skorzystacie właśnie dzisiaj i w kolejne poniedziałki.

DA GRASSO I... PONIEDZIAŁEK JEST PYSZNY ZA MNIEJ!

To najlepsza oferta na pyszny początek tygodnia - lokalna promocja przygotowana i szczególnie polecana przez pizzerię na ulicy Sobieskiego. Tylko w poniedziałki dwie pizze w cenie jednej - kupujesz jedną dużą pizzę, a drugą otrzymujesz zupełnie za darmo na koszt firmy. Przybywajcie - życzymy smacznego!

INNE PROMOCJE. ZAWSZE, GDY MASZ OCHOTĘ NA PYSZNĄ PIZZĘ

Z myślą o miłośnikach pizzy i sympatykach lokalu iławskie Da Grasso stara się o najlepsze promocje na lokalnym rynku. Poza poniedziałkową flagową promocją na wszystkich gości czeka jeszcze szereg innych ofert specjalnych. Teraz, jeśli kupisz napój, dużą pizzę otrzymasz w cenie średniej. Poza tym bez dodatkowej opłaty można wybrać dwie różne połówki pizzy - świetna opcja, by wypróbować nowości, albo dla niezdecydowanych! Do tego, w przypadku zamówień online, do każdej dużej pizzy Coca-Colę otrzymacie tylko za 1,99 zł. 

To jak - co dziś zamawiacie? Tradycyjną, na ostro, wegetariańską, a może z mięsem albo owocami morza? Włoskie pyszności i świetne promocje czekają na Was w iławskim Da Grasso.


Da Grasso - przyjaciele od pizzy zapraszają!

Pizza, przyjaciele, zabawa.
Iława, ul. Sobieskiego 1.
Zamówienia telefoniczne: 89 648 68 00.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4792 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)