REKLAMAKaren
REKLAMAciechanow

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Rabatowy zawrót głowy z okazji tzw. Black Friday czeka na Was w sklepach Galerii Jeziorak w Iławie. Ale to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowało centrum handlowe nad Małym Jeziorakiem w ramach Czarnego Piątku, tym razem przypadającego dokładnie 29 listopada - dnia, który stanowi symboliczny początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Są jeszcze dwa atrakcyjne konkursy: do wygrania vouchery na zakupy o wartości 100 i 200 zł!

"BLACK FRIDAY"

W tej zabawie wystarczy, że 

  • przyjdziesz do Galerii Jeziorak i zrobisz sobie zdjęcie na tle swojego ulubionego sklepu. Pod zdjęciem koniecznie napisz, dlaczego to ten właśnie sklep. Konkurs trwa do 28 listopada 2019r. do godziny 23:59 - to czas na to, by pod podlinkowanym TUTAJ konkursowym wpisem na profilu Galerii Jeziorak na Facebooku opublikować zdjęcie wraz z komentarzem.

f

Do wygrania aż 5 voucherów o wartości 100 zł każdy do wybranych sklepów w Galerii Jeziorak! Zwycięzców wyłoni jury - w cenie są oryginalność i pomysłowość. Do dzieła! Wyniki Galeria Jeziorak ogłosi w Black Friday, czyli 29 listopada po godzinie 10:00.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Miłośniczek mody nie może zabraknąć w Galerii Jeziorak w czwartek, 28 listopada. To właśnie tego dnia, w godzinach 12:00-17:00 będzie tutaj dostępna współpracująca z centrum stylistka Ana Pelicana. Bezpłatnie doradzi, w jakich fasonach i kolorach każda z pań będzie wyglądała najkorzystniej, a także jak dobrać do siebie poszczególne elementy ubioru. Ana Pelicana będzie się też uważnie przyglądać stylizacjom gości centrum. Najlepszą nagrodzi voucherem na zakupy o wartości aż 200 zł!


Już w czwartek, 28 listopada zapraszamy wszystkie Panie na zakupy do Galerii Jeziorak w Iławie!

Czekają na Was: 
- stanowisko modowe z ciekawymi pomysłami na nowe jesienne stylizacje i zakupy z rabatami,
- dobór kolorów do jesiennej garderoby oraz dodatków dostępnych w sklepach Galerii Jeziorak,
- plan zakupów ze stylistką,
- rabaty w Twoim stylu z okazji Black Friday.


Łap superokazje w Galerii Jeziorak i wygraj zakupy ze stylistką!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7486 sekundy