REKLAMALumen
REKLAMADPK

(Fot. materiały prasowe.)

W najbliższy poniedziałek, 2 grudnia w iławskim kinie odbędzie się projekcja filmu "Jeszcze nie koniec". Po filmie zaplanowana jest dyskusja z udziałem psycholog i prawnika.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu "Refleksja - duży metraż", a organizatorami są Urząd Miasta, Iławskie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna.

Warto iść do "Pasji" na "Jeszcze nie koniec", bo film był krótko wyświetlany w kinach, projekcja jest bezpłatna i - co najważniejsze - film pokazuje bardzo ważny problem przemocy w rodzinie, który jest niestety obecny pod każdą szerokością geograficzną.

Film zdobył trzy nominacje do nagrody Cezara, z czego dwie statuetki trafiły do reżysera - Xaviera Legranda. W produkcji występuje plejada francuskich gwiazd: Denis Ménochet (Antoine Besson) oraz Lea Drucker (Miriam Besson), a sam film - jak napisał jeden z recenzentów - "wbija w fotel".

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8056 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)