REKLAMAkroczek
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 grudnia 2019, 12:54 komentarzy 4

(Fot. Info Iława.)

Pierwsza edycja biegu na rzecz domu dziecka w Kisielicach - za nami. Inicjatywę samych biegaczy, których - w charakterze głównego organizatora wydarzenia - wsparło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie, można zaliczyć do bardzo udanych. 

Eksplozja radości na mecie biegu „Dobro wraca”. Było ciężko, ale było warto!

Ilość zdjęć 108

Jaką radość potrafi dać bieganie - o tym doskonale wiedzą ci, którzy trenują wystarczająco długo, by dać radę dzisiaj dobiec do Kisielic z Łęgowa (6 km), Gałdowa (12 km), Ząbrowa (17 km) i Iławy (26 km), gdzie impreza rano się rozpoczęła. A jeśli to bieganie połączyć z pomaganiem innym, to mamy prawdziwą eksplozję pozytywnych emocji. Można ją było dzisiaj zobaczyć i usłyszeć na własne oczy i uszy, gdy do mety biegu "Dobra wraca" w Kisielicach zbliżała się ostatnia, liczna grupa biegaczy i biegaczek. 

Wysiłek wszystkim wynagrodziły uśmiechy czekających na mecie dzieci - podopiecznych placówki. Na szyi każdego uczestnika i uczestniczki biegu zawisnął medal, który ma szansę na szczególne miejsce w ich kolekcjach. Kolorowe, niepowtarzalne pamiątki wykonały bowiem własnoręcznie same dzieci. Radości było co niemiara, gdy podopieczni kisielickiego domu dziecka rozpakowywali mikołajkowe podarunki, których było mnóstwo. Grudzień, dzięki tej inicjatywie, rozpoczął się dla nich radośnie, pomimo że spędzają ten przedświąteczny czas poza swoimi domami rodzinnymi. 

Za nami pierwsza, udana edycja biegu na rzecz domu dziecka w Kisielicach pod hasłem "Dobro wraca".
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

OPIS FILMU. Na mecie biegu "Dobro wraca" Iława-Kisielice. Było ciężko, ale było warto! Tutaj silna grupa biegaczy kończy dzisiejsze zmagania.

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Biegaczka 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Jakie te dzieciaki słodkie!!! CIeszymy się że mogliśmy pomóc i wywołać uśmiech na Waszych twarzach!!! A Igorek.... sama słodycz, zapewne pociecha wszystkich starszych dzieci i Pań sprawujących opiekę :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gd 3 8 miesięcy temuocena: 0% 

  Wacek jaki rozchachany. Z żoną byś powiedział.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xxyz 2 8 miesięcy temuocena: 75% 

  Brawo!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 1 8 miesięcy temuocena: 83% 

  Tyle ładnych dziewczyn że chyba zacznę biegać

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.8515 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)