REKLAMAKaren
klonowski
Na zdjęciu Katarzyna Bielska, właścicielka nowego w Iławie Studia Fryzjerskiego

Na zdjęciu Katarzyna Bielska, właścicielka nowego w Iławie Studia Fryzjerskiego "Katarzyna", mieszczącego się na ul. Królowej Jadwigi 28c. (Fot. Info Iława.)

W Iławie startuje właśnie nowe Studio Fryzjerskie "Katarzyna". To salon Kasi Bielskiej - młodej, ale już doświadczonej i utalentowanej fryzjerki. 

Nowe studio fryzjerskie Katarzyna - już otwarte!

Ilość zdjęć 16

Tort, szampan... i promocje na uroczyste otwarcie!

Pierwsze klientki salon, mieszczący się na ul. Królowej Jadwigi 28c, powitał okolicznościowymi dekoracjami i okazałym tortem, na którym królowały fryzjerskie akcesoria. Do wyczerpania zapasów trwa też atrakcyjna promocja na dobry start: na każdą klientkę i klienta czeka upominek w postaci akcesoriów i profesjonalnych kosmetyków do włosów! Salon, prowadzony przez stale podnoszącą swoje kwalifikacje i nadążającą za trendami Katarzynę Bielską, przygotował też coś z myślą o zbliżającym się sezonie świątecznym, gdy hojnie obdarowujemy bliskich. Elegancki podarunkowy voucher na dowolną usługę będzie strzałem w dziesiątkę - zarówno na mikołajki, jak i pod choinkę.

Profesjonalne usługi fryzjerskie dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Dla Katarzyny Bielskiej fryzjerstwo to zarówno zawód, jak i pasja. Dzięki zdobytym kwalifikacjom zawodowym i regularnym szkoleniom właścicielka nowego studia fryzjerskiego sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających. W jej nowocześnie i komfortowo urządzonym salonie stosowane są kosmetyki marki Artego. To profesjonalne produkty do włosów, które łączą w sobie naturalne składniki i nowoczesne technologie. Salon serdecznie zaprasza do korzystania ze wszystkich dostępnych usług: od strzyżenia, przez modelowanie, koloryzację i dekoloryzację, aż po okolicznościowe upięcia i zabiegi regeneracyjne i pielęgnacyjne, np. z profesjonalnymi kosmetykami Olaplex, które pomagają wzmocnić i odbudować włosy. Wszystko w przystępnych cenach! 

Konkurs! Konkurs! Konkurs!*

W konkursie z okazji otwarcia salonu przekażemy Czytelniczkom portalu trzy zaproszenia na wybrane usługi.


Jakie dokładnie zaproszenia są do zdobycia? Są to vouchery na:
- strzyżenie damskie;
- koloryzację;
- okolicznościowe upięcie.


Którym z nich jesteś zainteresowana? Wpisz odpowiedź w komentarzu pod podlinkowanym tutaj postem na profilu portalu Info Iława na Facebooku oraz udostępnij go na swojej ścianie, a jeśli w losowaniu dopisze Ci szczęście, to właśnie Tobie przekażemy zaproszenie. Powodzenia!

Wyniki podamy na portalu za tydzień - 10 grudnia.

*Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu - w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej - w celu przekazania informacji o takim fakcie).

AKTUALIZACJA Z 10 GRUDNIA

Miło nam podać wyniki zabawy.

Oto zwyciężczynie!

Strzyżenie damskie wygrała: Katarzyna Przepiórska.
Na koloryzację zapraszamy: Joannę Walasek.
Z okolicznościowego upięcia skorzysta: Ala Podgórska.

Gratulujemy. W celu omówienia swojej wizyty prosimy o kontakt bezpośrednio z salonem pod numerem telefonu 663 077 545.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4644 sekundy