REKLAMAPatrz
REKLAMAGaleria2

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Sobota, 7 grudnia - to dzień, który w Iławie wypełnią różnorodne atrakcje z okazji mikołajek. Coś dla siebie znajdą z pewnością rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego wypoczynku. Sprawdźcie szczegóły w zestawieniu i galerii plakatów poniżej i skorzystajcie z mikołajkowych atrakcji w Iławie.

SOBOTA, 7 GRUDNIA W IŁAWIE

  • 9:00 - przed basenem startuje mikołajkowy "Parkrun Mały Jeziorak" - bezpłatny bieg z pomiarem czasu na dystansie 5 km. - Niech każdy przyjdzie w mikołajkowej czapce! - przypominają organizatorzy. 
  • 11:00 - do Jezioraka przy Porcie Śródlądowym w Iławie wchodzą "Wesołe Morsy z Jezioraka". Wcześniej rejestracja i wspólna rozgrzewka. - Nic nie stoi na przeszkodzie być wesołym w zimnej wodzie - to motto radosnych morsów, które czekają także na Ciebie.
  • 12:00 - w Galerii Jeziorak rozpoczyna się rodzinna impreza z atrakcjami dla młodszych, połączona z akcją charytatywną na rzecz iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt - "Motomikołaje. Paka dla zwierzaka".
  • 12:00 - w Galerii Jeziorak rozpoczyna się wielki finał akcji bookcrossingowej "Uwalniamy książki", realizowanej przez centrum we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną.
  • 12:00 - przed ratuszem startuje Mikołajkowy Rajd Rowerowy.

f

Udanej soboty!

Sobota w Iławie z mocą mikołajkowych atrakcji.

Ilość zdjęć 5

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAbudzyk
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.5376 sekundy