REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
Mniam mniam... Ślinka cieknie!

Mniam mniam... Ślinka cieknie!

Zawsze świeże, aromatyczne składniki, zawsze dobrze wypieczone ciasto, zawsze miła i sprawna obsługa. To tylko niektóre z powodów, dla których iławskie DaGrasso da się lubić! Kolejny to obfitość promocji wprowadzanych w lokalu z włoskim specjałem na ulicy Sobieskiego w Iławie. Poznajcie najnowszą!

Coś na ząb w środę? Nowa megapromocja w samym środku tygodnia!

Na lunch w pracy, rodzinny obiad, czy kolację z przyjaciółmi uwadze miłośników pizzy poleca się środowa promocja w iławskim DaGrasso. Teraz w każdą środę, kupując dużą pizzę, drugą dostaniesz za 50%! Megapromocja obowiązuje na wszystkie propozycje dostępne w pysznym menu DaGrasso. Lokal serwuje wszystkie klasyczne, tradycyjne przepisy, jak margheritę, pepperoni, czy havai, ale warto też spróbować fimowej da grasso z oliwkami, albo rozsmakować się w wegetariańskiej różnorodności. Do tego wśród dostępnych dodatków do wyboru są wykwintne owoce morza i lubiany drób.

Na co Ty masz dzisiaj ochotę? Przyjdź z przyjaciółmi lub bliskimi do DaGrasso i postaw na swoją ulubioną wersję pizzy, albo spróbuj czegoś nowego! DaGrasso realizuje też dostawy - wystarczy zadzwonić pod numer 89 648 68 00. Smacznego!


Pyszna i tania środa w DaGrasso w Iławie!

Teraz w KAŻDĄ ŚRODĘ przy zakupie dużej pizzy drugą otrzymujesz za 50%!
Zapraszamy.
Iława, ul. Sobieskiego 1.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 1.1069 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)