REKLAMAPatrz
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2019, 14:19 komentarzy 4

(Fot. materiały policji, zdjęcie ilustracyjne.)

„Znalazłem i chciałem później spróbować” - tak oświadczył policjantom 18-latek, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy za posiadanie narkotyków.

Mężczyzna wpadł po tym, jak uczestniczył w głośnej imprezie zorganizowanej w jednym z bloków w Iławie. Według informacji przekazanych przez zgłaszającego w piwnicy budynku przebywało trzech mężczyzn - mieli tam spożywać alkohol i uprzykrzać życie innym, hałasując. 

- Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili te informacje - mówi asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. - W trakcie czynności okazało się, że jeden z mężczyzn, 18-latek, posiadał przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym, który po zbadaniu narkotestem okazał się marihuaną. 

Mężczyzna został zatrzymany, po czym usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Twierdził, że znalazł woreczek na szkolnym boisku i - domyślając się, co jest w środku - chciał spróbować.

- W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 - przypomina przedstawicielka iławskiej komendy.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMANAJLAK

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~DobreZachowanie 4 9 miesięcy temuocena: 60% 

  szacunek chlopak

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jerzy 3 9 miesięcy temuocena: 62% 

  Za garść Marysi do więzienia ? A Banasie śmieją się w kułak!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kuchcik 2 9 miesięcy temuocena: 63% 

  To mógł odrazu oddać to cwaniak miał zamiar sprzedać i otruć rówieśników robić z takimi porządek na przymusowe roboty o wodzie i czarnym chlebie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Leszek 1 9 miesięcy temuocena: 74% 

  Alkohol i tytoń są legalne, a bardziej szkodzą zdrowiu. Co za chory kraj

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8766 sekundy