REKLAMAWardrom
REKLAMAGaleria2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 grudnia 2019, 11:21 komentarzy 1

(Fot. MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława/archiwum.)

21 grudnia - to data tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy i sympatyków, a szczególnie wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława. 

Już po raz dwudziesty szósty zagrają męskie zespoły wychowanków i aktualnej kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu wychowankowie - Zryw rozegrają swoje dwudzieste spotkanie. 

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy Zrywu serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualne zawodniczki i zawodników klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym sezonie.

Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych klubu. W tym roku gala po raz dziewiąty w historii odbędzie się w nowej hali sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym „Mechaniku”. 

Miejsce to szczególne, zwłaszcza dla wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej szkoły stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników. 

W trakcie gali przewidywane są niespodzianki oraz szczególni goście zaproszeni przez Małgorzatę i Mieczysława Pietroczuków. Jak zwykle uczestników czeka wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta magiczna chwila spotkania się w świątecznej bożonarodzeniowej atmosferze siatkarskiej rodziny. 

PROGRAM

Czwartek, 19 grudnia 

godzina 16:30 – 18:30
Turniej minisiatkówki.

Sobota, 21 grudnia 

godzina 16:00
Mecz piłki siatkowej kobiet.

godzina 17:30
Wyróżnienie, symboliczne zdjęcie.

godzina 18:00
Mecz piłki siatkowej mężczyzn.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~polska fleksja 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

    Mówi się i pisze: Państwo Pietroczukowie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMACEZ
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9229 sekundy