REKLAMAWardrom
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 grudnia 2019, 11:55 komentarzy 1

(Fot. Archiwum szkoły.)

W miniony piątek, 13 grudnia w pływalni LEGA w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie reprezentowało 6 dziewcząt oraz 6 chłopców. Grupa młodych pływaków z Iławy wypadła rewelacyjnie i stanęła na podium. 

Uczniowie Żeromka zdobyli dwa złote medale w wyścigach sztafetowych. To jednak nie koniec sukcesów, ponieważ także w konkurencjach indywidualnych sportowcy pokazali najwyższy poziom. Agata Mijas zdobyła złoty medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym, Liliana Kukiełka srebrny medal na 50 m stylem motylkowym, a Maria Żelazna brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym. Męska reprezentacja w wyścigach indywidualnych zdobyła aż dwa złote medale. Sukcesem mogą się pochwalić: Janusz Ciarczyński na 50 m stylem motylkowym oraz Filip Rybiński na 50 m stylem grzbietowym.

Gratulacje!

Redakcja Koła Dziennikarskiego "Żeromek".

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7694 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)