REKLAMAwlodkowic
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 grudnia 2019, 09:49 komentarzy 6

(Fot. UG w Iławie.)

21 grudnia br. Wójt Gminy Iława, a jednocześnie Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Iławie Krzysztof Harmaciński przyłączył się do akcji „Szlachetna Paczka”.

W tym roku “Szlachetna Paczka” trafiła do rodziny Państwa Beaty i Wiesława Zielińskich z Nejdyk. Paczka została ufundowana przez strażaków ochotników-członków zarządu.

Rodzinie Państwa Zielińskich z okazji nadchodzących Świąt życzymy zdrowia i wielu radosnych chwil oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2020 roku.

Wszystkiego dobrego!

REKLAMANotus_nowa

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Tak 5 5 miesięcy temu

  Szczerze? Nie rozumiem takiego pomagania, żeby wszyscy zaraz o tym mówili. Nie chciałabym osobiście dostać coś od kogoś bezinteresownie, a za chwile myśleć ze wszyscy wiedza, ze otrzymałam pomoc. Postawcie się na miejscu tych ludzi, ludzi potrzebujących, sama potrzeba pomocy jest dla nich ciężka, jeżeli ktoś chce naprawdę pomoc to powinien to zrobić po cichu, nie szukać rozgłosu i poklasku, bo wtedy przestaje to mieć sens.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ania~~ 4 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Święta racja, jeśli człowiek z dobrego serca chce pomagać to robi to bez widowiska, bo niestety ale takie zachowanie bardziej niż na bezinteresowna pomoc wygląda trochę na zwykły lans kosztem potrzebujących.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jarosław pazerny 3 5 miesięcy temu

  Czy o prawda, że w ostatnim wydaniu Kuriera Iławskiego wójt Gminy Iława wydł na promocję, życzenia świąteczne gminy i gok laseczno z naszej publicznej kasy aż 10.000 zł ?!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jarosław Mądry 2 5 miesięcy temu

  W gazecie (...) była opublikowana nie jedna, ale dwie strony promocji gminy, więc (...) skasował nie 10, lecz 20 tysięcy! Nic tylko dziękować za promocję gazety. Wesołych Świąt dla zmartwionych.

  Edytowany: 5 miesięcy temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~D 1 5 miesięcy temu

  Wszystkiego co najlepsze!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7216 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)