REKLAMABiuro
Media
wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 grudnia 2019, 10:49 komentarzy 38

(Fot. Archiwum własne. )

Zaraz po świętach Bożego Narodzenia iławscy księża rozpoczęli odwiedziny w domach parafian "po kolędzie". Kiedy spodziewać się wizyty duszpasterskiej? Sprawdź w porządku poniżej. 

Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie ("czerwony" kościół)

Piątek, 27 grudnia, 16:00

– Malborska, numery nieparzyste od końca
– Malborska, numery parzyste od końca
– Kwidzyńska, numery 17-1
– Kwidzyńska, numery 18-30

Sobota, 28 grudnia, 14:30

– Chełmińska, numery parzyste od końca
– Chełmińska, numery nieparzyste od końca
– Grudziądzka, numery parzyste od początku
– Grudziądzka, numery nieparzyste od początku

Niedziela, 29 grudnia, 14:30

– Bydgoska, numery 20-1
– Bydgoska, numery 38-21
– Elbląska, numery parzyste od początku
– Elbląska, numery nieparzyste od początku

Poniedziałek, 30 grudnia, 16:00

– Biskupska, Stacyjna numery od końca
– Mazurska, numery od końca
– Plażowa, Chodkiewicza numery od końca
– Sienkiewicza, numery 30-8, 6-4, 1a

Czwartek, 2 stycznia, 16:00

– Sienkiewicza, 7 od ostatniego mieszkania.
– Sienkiewicza, numery 3, 3A-F
– Dąbrowskiego, 46A od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 46 od ostatniego mieszkania

Piątek, 3 stycznia, 16:00

– Dąbrowskiego, 42A od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 42B od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 42 od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 44 od ostatniego mieszkania

Sobota, 4 stycznia, 14:30

– Dąbrowskiego, 50 od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 48 od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 40B od ostatniego mieszkania

Niedziela, 5 stycznia, 14:30

– Dąbrowskiego, 40 od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, 40A od ostatniego mieszkania
– Gizewiusza, Kajki numery od ostatniego mieszkania
– Zientary-Malewskiej, numery od końca

Poniedziałek, 6 stycznia, 14:30

– Polna, numery nieparzyste 25-1
– Polna, numery 2, 2A-H,4
– Polna, numery parzyste 24-6

Wtorek, 7 stycznia, 16:00

– Dąbrowskiego, numery parzyste 36-22A
– Barlickiego, numery parzyste od końca
– Barlickiego, numery nieparzyste od końca
– Gierszewskiego (dawna Gotowca), Mrongowiusza numery od końca
– Dąbrowskiego, numery 17, 17A, 15, 15 A, 13, 13A-D

Środa, 8 stycznia, 16:00

– Dąbrowskiego, numery 18A-J,16A-C,14,14A,12,10
– Dąbrowskiego, 6 od ostatniego mieszkania
– Dąbrowskiego, numery 4,8 od ostatniego mieszkania
– Narutowicza, 11 od ostatniego mieszkania
– Narutowicza, 9 od ostatniego mieszkania

Czwartek, 9 stycznia, 16:00

– Narutowicza, 1 od ostatniego mieszkania
– Narutowicza, 3 od ostatniego mieszkania
– Narutowicza, 5 od ostatniego mieszkania
– Narutowicza, 7 od ostatniego mieszkania
– Narutowicza, numery parzyste 24-2

Piątek, 10 stycznia, 16:00

– Konopnickiej, 2 od ostatniego mieszkania
– Westerplatte, 3 od ostatniego mieszkania
– Szeptyckiego, 4 od ostatniego mieszkania
– Szeptyckiego, 5 od ostatniego mieszkania
– Szeptyckiego, 7 od ostatniego mieszkania

Sobota, 11 stycznia, 9:00

– Kamionka Mała

Sobota, 11 stycznia, 14:30

– Konopnickiej, 1 od ostatniego mieszkania
– Westerplatte, 2 od ostatniego mieszkania
– Westerplatte, 4/24-1
– Westerplatte, 7/33-1
– Westerplatte, 4/36-25, 7/34-49

Niedziela, 12 stycznia, 14:30

– Jagiellończyka, 16A od ostatniego mieszkania
– Jagiellończyka, 22-4 parzyste
– Jagiellończyka, 1/29-1
– Jagiellończyka, 5/32-1
– Jagiellończyka, 1/45-31, 5/49-33

Poniedziałek, 13 stycznia, 16:00

– Niepodległości, 2, 3A, 5, 7, 9,
– Niepodległości, 4, 4/1, 4A,4B od ostatniego mieszkania
– Niepodległości, 6,6A-G od ostatniego mieszkania
– Niepodległości, 8 od ostatniego mieszkania
– Niepodległości, 10 od ostatniego mieszkania

Wtorek, 14 stycznia, 16:00

– Niepodległości, 12/22-1
– Niepodległości, 12/23-45
– Niepodległości, 14/19-36
– Niepodległości, 14/18-1
– Niepodległości, 15 od ostatniego mieszkania

Środa, 15 stycznia, 16:00
– Piotra Skargi, 1 od ostatniego mieszkania
– Piotra Skargi, 2 od ostatniego mieszkania
– Piotra Skargi, 3 od ostatniego mieszkania
– Bandurskiego, 1 od ostatniego mieszkania
– Bandurskiego, 4 od ostatniego mieszkania

Czwartek, 16 stycznia, 16:00

– Mierosławskiego, 4 od ostatniego mieszkania
– Mierosławskiego, 1 od ostatniego mieszkania, Aleje Pojednania
– Bandurskiego, 2 od ostatniego mieszkania
– Konstytucji 3 Maja (Marina)
– Mierosławskiego, numery 3, 3A, 3B, 10A, 12, 12A

Piątek, 17 stycznia, 16:00

– Mierosławskiego, 2 od ostatniego mieszkania
– Mierosławskiego, 6A od ostatniego mieszkania
– Mierosławskiego, 8 od ostatniego mieszkania

Sobota, 18 stycznia 14:30

– kolęda dodatkowa

Parafia pw. NPNMP w Iławie ("biały" kościół)

Piątek - 27 grudnia 2019 r.
od godz. 9:00 - Ławice
od godz. 16:00 - ul. św. Jana Pawła II, Lubawska, Broniewskiego, Ogrodowa i Brzozowa.

Sobota - 28 grudnia 2019 r.
od godz. 9:00 - Dół, Dziarny i Dziarnówko.

Niedziela - 29 grudnia 2019 r.
od godz. 15:00 - Smolniki.

Poniedziałek - 30 grudnia 2019 r.
od godz. 16:00 - ul. Andersa.

Czwartek - 2 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00 - ul. Asnyka.

Piątek - 3 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00 - ul. Wąska, Słoneczna, Kręta.

Sobota - 4 stycznia 2020 r.
od godz. 10:00 - ul. Szeroka, Krótka, Usługowa, Osiedle Żołnierzy Wyklętych, Kresowa
od godz. 15:00 - ul. Dolna, Nowa, Poprzeczna, Żeromskiego.

Niedziela - 5 stycznia 2020 r.
od godz. 15:00 - ul. Długa.

Poniedziałek - 6 stycznia 2020 r. – Objawienie Pańskie
od godz. 15:00 - ul. kard. Wyszyńskiego 31C/I, 31C/II, 31D/I, 31D/II, 31D/III.

Wtorek - 7 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. kard. Wyszyńskiego 37, 37A, 37B, 37C.

Środa - 8 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. kard. Wyszyńskiego – pozostałe numery, ul. Piekarska.

Czwartek - 9 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Królowej Jadwigi – numery nieparzyste.

Piątek - 10 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Królowej Jadwigi 16A, 18A, 18B, 20, 20A, 22, 22A.

Sobota - 11 stycznia 2020 r.
od godz. 10:00: ul. Jagiełły, ul. Kolejowa;
od godz. 15:00: ul. Królowej Jadwigi 24, 24A, 26, 28, 30, ul. Mławska.

Niedziela - 12 stycznia 2020 r.
od godz. 15:00: ul. Grunwaldzka 1, 3, 3A, 5, 7.

Poniedziałek - 13 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Grunwaldzka 7A, 9, 9A, 11, ul. Toruńska.

Wtorek - 14 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Grunwaldzka, numery parzyste.

Środa - 15 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Kościuszki 3, 7, 9, 9B, 13, 13A.

Czwartek - 16 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Kościuszki 13B, 15, 15A, 19, 23, 25, 27.

Piątek - 17 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Kościuszki 29, 31, 35-35A, 39.

Sobota - 18 stycznia 2020 r.
od godz. 10:00: ul. Kościuszki 4A, 4B, 6, 6A, 6B, 8 oraz 39A;
od godz. 15:00: ul. Kościuszki 12, dawna Skarbówka, 18A, 18B, 20, 20A.

Niedziela - 19 stycznia 2020 r.
od godz. 15:00 ul. Kościuszki 20B, 20C, 22 oraz 37.

Poniedziałek - 20 stycznia 2020 r.
od godz. 16:00: ul. Wojska Polskiego parzyste 2A-20, 22, 24, 24A.

Parafia pw. Świętego Brata Alberta w Iławie

27 grudnia: Boczno-Górna, Podleśna.
28 grudnia: Pieniężnego, Górna, Rzepnikowskiego.
29 grudnia: Gen. Maczka, Radomska.
30 grudnia: Smolki 30, Smolki - domy prywatne.
2 stycznia: Smolki 6, Smolki 25 i 25A.
3 stycznia: Smolki 6A, Smolki 6C.
4 stycznia: 1 Maja 29, Skłodowskiej 26.
5 stycznia: 1 Maja 31A.
6 stycznia: 1 Maja 31.
7 stycznia: Skłodowskiej 24, Smolki 19.
8 stycznia: Skłodowskiej 29, Skłodowskiej 19 i 21.
8 stycznia: Brata Alberta 2, 1 Maja 35.
9 stycznia: Brata Alberta 2, 1 Maja 35.
10 stycznia: Brata Alberta 4, 6.
11 stycznia: Brata Alberta 6A, 1 Maja 24.
12 stycznia: 1 Maja 22 i 24A.
13 stycznia: 1 Maja 20 i 20A.
14 stycznia: Wiejska 5, Okulickiego 2.
15 stycznia: Wiejska 7, Wiejska 9.
16 stycznia: Okulickiego 1, Okulickiego 4.
17 stycznia: Okulickiego 3, Okulickiego 5.
18 stycznia: Okulickiego 7, Baczyńskiego 1.
19 stycznia: Baczyńskiego 1A, Baczyńskiego 2.
20 stycznia: Baczyńskiego 6.
21 stycznia: Baczyńskiego 3.
22 stycznia: Wiejska 13, Wiejska 15.
23 stycznia: Wiejska 17, 19, 21.
24 stycznia: Wiejska - domy prywatne, Działdowska.
25 stycznia: Toruńska.
26 stycznia: Gdańska - domy prywatne.
27 stycznia: Jasielska 1.
28 stycznia: Jasielska 2 i 4.
29 stycznia: Jasielska 3.
30 stycznia: Brodnicka, Sztumska.
31 stycznia: Grudziądzka.
1 lutego: 1 Maja 16A.
2 lutego: Baczyńskiego 4, 1 Maja 35A, 1 Maja - domy prywatne, Wodna.
3 lutego: Skłodowskiej 2A, 2B, 2C.
4 lutego: 1 Maja 16, 18, 18A, Skłodowskiej 11, 11A, 13.
5 lutego: Skłodowskiej - domy prywatne, Behringa.
6 lutego: Gdańska 5A, 5B, 10.
7 lutego: Gdańska 10A, 10B, 10C.
9 lutego: Wiejska 2, 2A.

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Iławie

28 grudnia, od godziny 14:00 - Kamień Mały, Kamień Duży (od krzyżówki na Nową Wieś).
30 grudnia, od godziny 14:00 - Windyki, Wola Kamieńska, od godziny 16:00 - Kwiry.
2 stycznia, od 15:30 - ul. Słowackiego (lewa i prawa strona).
3 stycznia, od 15:30 - ul. Kochanowskiego, Reja, Rejmonta, Kraszewskiego, Prusa.
4 stycznia, od 14:00 - ul. Paderewskiego i Solskiego.

Wtorek, 7 stycznia od godz. 15:30 - ul. Chopina (cała).
Środa, 8 stycznia, od 15:30 - ul. Gierymskiego i około 17:30 - Wyczółkowskiego. Drugi ksiądz - ul. Wyspiańskiego i około 18:30 - ul. Grottgera.
Czwartek, 9 stycznia, od godz. 15:30 - ul. Malczewskiego i Chełmońskiego.
Piątek, 10 stycznia, od godz. 15:30 - pierwszy ksiądz: Bogusławskiego; drugi ksiądz: ul. Kajki, Sybiraków, Alickiego.
Sobota, 11 stycznia, od godz. 14:00 - pierwszy ksiądz: Matejki nowe domy i Matejki nr 11-19; drugi ksiądz: Matejki blok od strony budowy.

W poniedziałek 13 stycznia od godz. 15:30 - jeden ksiądz: ul. Lipowa, drugi ksiądz: blok na ul. Matejki (od ul. Matejki) i blok na ul. Matejki (od ul. Dąbrowskiego).
We wtorek 14 stycznia od godz.15:30 - jeden ksiądz:  ul. Makuszyńskiego i Wańkowicza, drugi ksiądz: ul. Brzechwy, Tuwima, Fałata.
W środę 15 stycznia od 15:30 - ul. Sikorskiego, pierwszy ksiądz nr nieparzyste od 1-49, drugi ksiądz nr parzyste od 8-32.
W czwartek 16 stycznia od godz. 15:30 - pierwszy ksiądz ul. Sucharskiego i ok. 17:00 ul. Sikorskiego nr 38, 40 aż do 63, drugi ksiądz ul. Kossaka.
Piątek 17 stycznia od godz. 15:30 - ul. Dąbrowskiego i Zalewska do krzyżówki na Nową Wieś.
Sobota 18 stycznia od godz. 14:00 - ul. Lipowy Dwór 1-27, lewa strona i prawa strona do nr 34D.

Parafia pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Iławie

Poniedziałek, 30 grudnia, początek o godzinie 16:00, ulice: Odnowiciela 1, Odnowiciela 28.
Czwartek, 2 stycznia, początek o godzinie 16:00, ulice: Rolna, Czereśniowa i Truskawkowa.
Piątek, 3 stycznia, początek o godzinie 16:00, ulice: Owocowa, Porzeczkowa i Morelowa.
Sobota, 4 stycznia, początek o godzinie 10:00, Nowa Wieś, ulice: Koralowa, Kwarcowa, Złota i Przemysłowa (cała).

Wtorek, 7 stycznia (początek o godz. 16) 
ulice: Sosnowa, Świerkowa, Piaskowa, Żwirowa, Ziemowita (łącznie z blokiem 11).

Środa, 8 stycznia (początek o godz. 16) 
ulice: Wiśniowa, Łąkowa, Malinowa, Poziomkowa, Agrestowa.

Czwartek, 9 stycznia (początek o godz. 16) 
ulica Zielona (domki).

Piątek, 10 stycznia (początek o godz. 16) 
ulice: Gospodarska, Chrobrego (domki); 
bloki: Ostródzka 46 A, 46 B.

Sobota, 11 stycznia (początek o godz. 10) 
ulice: Księżnej Dobrawy, Mieszka I, Bolesława Śmiałego i domki Ostródzka 52 i 54 (od godz. 10.00).

Poniedziałek 13.01.2020 (początek o g. 16)
ulica: Ostródzka 1 do POM-u (tylko domki), Odnowiciela 30.

Wtorek 14.01.2020 (początek o g. 16) 
ulica: Ostródzka 46 C, 46 E, Zielona 79 (bloki).

Środa 15.01.2020 (początek o g. 16) 
ulice: Ostródzka 48 A; Ostródzka 48 E, Odnowiciela 32.

Czwartek 16.01.2020 (początek o g. 16) 
ulice: Ostródzka 54 i 56 (bloki), Kwiatowa, Rzemieślnicza.

Piątek 17.01.2020 (początek o g. 16) 
ulica: Zielona 72, Zielona 77, Odnowiciela 3.

Sobota 18.01.2020 (początek o g. 10) 
Nowa Wieś ulice: Jowisza, Wenus, Wegi, Dione, Tęczowa, Plutona.


Artykuł będzie aktualizowany.

REKLAMANotus_nowa
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.764 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)