Paszynin2
Zespół iławskiego MathRiders przekazuje serdeczne noworoczne życzenia!

Zespół iławskiego MathRiders przekazuje serdeczne noworoczne życzenia!

Studio Nauczania MathRiders w Iławie składa najserdeczniejsze noworoczne życzenia! Zaprasza również do zapoznania się ze szczegółami oferty przygotowanej dla wszystkich dzieci w wieku szkolnym z Iławy i okolic na zbliżające się wielkimi krokami ferie zimowe 2020.

W tym roku szkolnym w województwie warmińsko-mazurskim uczniowie będą odpoczywać od 20 stycznia do 2 lutego. Czym zająć dzieci, by w tym wolnym czasie nie nudziły się, lecz - wręcz przeciwnie - spędziły go w miły i kreatywny sposób?

Na ciekawie spędzony czas w pierwszym tygodniu ferii zimowych serdecznie zaprasza Studio Nauczania MathRiders w Iławie.

- Z nami dzieci przeżyją wielką przygodę! - zapowiada zespół iławskiego MathRiders. - Każdy dzień będzie pod innym hasłem, np. dzień żeglarski, czy lepienia z gliny - dodają.

Koszt udziału dzieci w zajęciach to 250 zł za tydzień. Zapisy właśnie trwają! Będą przyjmowane do 12 stycznia. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu ze Studiem Nauczania MathRiders z siedzibą na ulicy Sobieskiego 20B w Iławie: tel. 506 813 361, ilawa@mathriders.pl.

Zespół iławskiego MathRiders korzysta też z okazji, by przekazać najserdeczniejsze noworoczne życzenia:

Wszystkim naszym nauczycielom oraz uczniom - obecnym i tym, którzy w 2020 roku podejmą u nas naukę, a także przedstawicielom współpracujących instytucji pomyślnej realizacji planów i marzeń oraz sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym i szkolnym!

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.6327 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)