REKLAMAnarzędzia
Paszynin2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 stycznia 2020, 09:42 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Wakacje 2020 - to czas organizacji jubileuszowej, 15. edycji Festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach. Poznaliśmy już pierwszą gwiazdę tej flagowej imprezy Urzędu Gminy w Iławie i Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie.

W tym roku impreza odbędzie się 17 i 18 lipca. Raz, Dwa, Trzy zagości na scenie nad Jeziorakiem drugiego dnia festiwalu, czyli 18 lipca.

Poniżej krótko o zespole, który wykonuje, we własnym, rozpoznawalnym stylu, połączenie muzyki rockowej z poezją.

„30 lat jak jeden koncert…”

30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.

Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. 

Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. 

Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. 

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.

Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Wkrótce informacje o kolejnych artystach 15. edycji Festiwalu "Nad Jeziorakiem". Do zobaczenia w Siemianach 17 i 18 lipca!

red. kontakt@infoilawa.pl

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1907 sekundy