REKLAMALADY D

(Fot. Info Iława.)

Niecodzienne lekcje wychowania fizycznego odbywają się dzisiaj na parkiecie iławskiej hali sportowo-widowiskowej. To współpraca, jaką podjęło Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji z Indykpolem AZS Olsztyn, zaowocowała WF-em innym niż wszystkie.

Olsztyński Indykpol to drużyna występująca w PlusLidze, najwyższej w hierarchii klasie męskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce, będącej jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym. Pod koniec starego roku w Iławie fani "siatki" mogli obejrzeć w miejskiej hali sparing "Zielonej Armii" z reprezentacją Tunezji. Dzisiaj część zespołu AZS-u zawitała nad Jeziorak ponownie, tym razem po to, by wyławiać siatkarskie talenty i inspirować dzieci i młodzież do zainteresowania się właśnie tą dyscypliną. Z atrakcji skorzystają wszystkie iławskie szkoły podstawowe - rano w czwartek, 9 stycznia rozpoczęli uczniowie "Jedynki" i "Dwójki".

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn znów w Iławie; tym razem szkolą iławskie dzieci i młodzież.
Zdjęcia: Info Iława.

WF inny niż wszystkie. Iławscy uczniowie trenują z siatkarzami Indykpolu AZS Olsztyn

Ilość zdjęć 29

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMApalac 6
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3107 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)