REKLAMAMartex
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 stycznia 2020, 11:58 komentarzy 1

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Susz, Kisielice, Lubawa - wszystkie te miasta włączają się w 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdzamy programy atrakcji przygotowanych przez lokalne sztaby WOŚP.

W Suszu sztab zawiązał się przy Centrum Sportu i Rekreacji, a szefową jest Anna Smolarska. W Kisielicach Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dyryguje Mariusz Gołębiowski, dyrektor kisielickiego MGOK, zaś w Lubawie Zenon Paprocki - dyrektor miejscowego ośrodka kultury.

Co w programach? Wiele różnych atrakcji; w Suszu uwagę przykuwa zlot morsów, w Kisielicach koncerty i światełko do nieba, zaś w Lubawie miejscowy sztab zaprasza m.in. na lodowisko. Szczegóły na załączonych plakatach - nie przegapcie!

Susz, Kisielice, Lubawa. Tak zagrają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Ilość zdjęć 6

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Foczka 1 7 miesięcy temuocena: 83% 

    Czemu te morsy wchodzą do wody A ręce trzymają u góry za głowa ? Boją się moczyć więcej niż tylko trzeba? Prawdziwy mors pływa w wodzie A nie tylko symuluje żeby Ładnie na zdjęciu wyglądało na fb.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.7498 sekundy