REKLAMALumen
mycenter
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 stycznia 2020, 11:13 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Zgromadzeni w iławskiej hali mieszkańcy i goście wspierają dzisiaj zbiórkę na rzecz niespełna 6-miesięcznej Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego. Terapia genowa lekiem Zolgensma to jedyna szansa na życie dziewczynki, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni - SMA1. Udało się już zebrać 6,2 mln złotych, wciąż brakuje ponad 3,5 miliona.

"Pomaga[J]my!" Już rozpoczął się charytatywny turniej dla Julki Rówczyńskiej.

Ilość zdjęć 50

"Pomaga[J]my!" - to hasło charytatywnego turnieju, zorganizowanego w iławskiej hali przez zespół Jezioraka Iława. Czynny udział bierze też kilka innych drużyn piłkarskich z naszego regionu. Swoje reprezentacje wystawiły ekipy: GKS-u Wikielec, Motoru Lubawa, Polonii Lidzbark Warmiński, Unii Susz i Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Zespoły grają systemem każdy z każdym, po 10 minut; o godzinie 10:00 jako pierwsi wyszli na parkiet zawodnicy Jezioraka Iława i GKS-u Wikielec. 

Futsalowe emocje to jednak nie wszystko. Na gości iławskiej hali czekają jeszcze inne atrakcje. Jest mnóstwo słodkich wypieków, a dla głodnych na drugie śniadanie chlebek ze smalcem i ogórkiem. Wiele ciekawych zabawek, książek i gier planszowych, za niewielkie pieniądze, można kupić na trwającym kiermaszu. Do tego na chętnych czeka stół ping-pongowy i... mikrofon - karaoke prowadzi Bartosz Kluba. Po iławskiej hali przechadzają się też maskotki, z którymi można sobie zrobić zdjęcie, dostępne są animacje dla najmłodszych.

Zabawa potrwa do godziny 15:00.

"Pomaga[J]my!" Już rozpoczął się charytatywny turniej dla Julki Rówczyńskiej.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

WIDEO. „Pomaga[J]my!” - to hasło charytatywnego turnieju na rzecz małej Julki, który właśnie rozpoczyna się w iławskiej hali. Gra Jeziorak i ekipy piłkarskie z całego regionu - wszystkich połączyła chęć niesienia pomocy. Turniej to nie wszystko - czekają atrakcje dla całych rodzin, dzieci, przybywajcie!

REKLAMAGaleria2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Magda 1 7 miesięcy temuocena: 60% 

    Byłam super ,masę wspaniałych wypieków przez gospodynie.Jest tyle że najlepiej kupiłabym wszystkiego po trochu,ale jest za dużo,jest dobry chlebuś już posmakowałem.Naprawdę warto pójść i wspomóc Julkę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.7915 sekundy