REKLAMAKono
REKLAMAzielona aleja

(Fot. Wiesław Raczkowski.)

Rozgrywki Iławskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020 są już na ostatniej prostej. Do rozegrania w pierwszej lidze pozostają jeszcze dwa mecze (w jednym terminie). Lider wypracował już nad rywalami taką przewagą, że niezależnie od wyników tych spotkań już nie straci pierwszego miejsca w tabeli.

Mowa o ekipie Zawbudu. Zespół ten, po rozegranej w niedzielę, 12 stycznia 12. kolejce ma na swoim koncie już 30 punktów. To 7 punktów przewagi nad drugą obecnie drużyną Auto Serwis Sadek. Zawbud jest już więc pewien zdobycia mistrzowskiego tytułu ILF 2019/2020. Natomiast kwestia drugiego i trzeciego miejsca na podium tych rozgrywek pozostaje otwarta. W rywalizacji tej wezmą udział drużyny Auto Serwis Sadek, FC Domki, Libro Lubawa i Gajerek Iława. Finałowe spotkanie z ILF zaplanowano na niedzielę, 26 stycznia.

Przypomnijmy, że mistrz ILF 2019/2020 w tych rozgrywkach bierze udział w składzie: Piotr Osmański, Rafał Kruczkowski, Daniel Madej, Mateusz Jajkowski, Radosław Kruczkowski, Michał Kwiatkowski, Paweł Sagan, Radosław Galas, Paweł Kolcz, Łukasz Suchocki, kierownik zespołu - Dominik Siestrzewitowski, manager - Łukasz Zawłocki.

Zawbud był też mistrzem w poprzednim sezonie 2018/2019, a zatem mówimy tytuł o obronionym tytule mistrzowskim.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9146 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)