REKLAMAMartex
REKLAMAKono

(Fot. Zajazd Chełmżyca.)

To bal, który zwykle pamięta się do końca życia, jeden z najważniejszych, najbardziej symbolicznych. W minioną sobotę odbyła się tradycyjna studniówka Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu. 

Uroczystą imprezę szkoła zorganizowała w Zajeździe Chełmżyca. Okolicznościowe przemówienia, kwiaty dla dyrekcji i wychowawców, polonez - to elementy, których nie mogło zabraknąć na studniówce. Były też pamiątkowe zdjęcia całych klas i grup szkolnych przyjaciół i wspólna zabawa na parkiecie.

Tak studniówka Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu przeszła do historii - teraz uczniowie mogą już odliczać dni do matury. Na egzaminie dojrzałości życzymy im powodzenia!

Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie Zespołu Szkół w Suszu.
Zdjęcia: ZS w Suszu oraz Zajazd Chełmżyca.

Na studniówce 2020 Zespołu Szkół w Suszu.

Ilość zdjęć 19


Za nami już także studniówka iławskiej "Budowlanki" - bal odbył się w miniony weekend w Mazurskim Centrum Aktywnego Wypoczynku, a relacjonowaliśmy go tutaj.


abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4026 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)