REKLAMAKaren
REKLAMAWiatrak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 stycznia 2020, 19:07 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Jeziorak Iława po świąteczno-noworocznej przerwie 14 stycznia o godzinie 17:30 wznowił treningi. Był to pierwszy trening przed piłkarską wiosną, a jak przed pierwszym gwizdkiem tej rundy rewanżowej w IV lidze zmieni się zespół seniorów?

Niemal pewien jest transfer z Jezioraka Iława do III-ligowego Sokoła Ostróda Łukasza Świętego. Trwają testy, a ostateczna decyzja zapadnie po sobotnim sparingu III-ligowca z Concordią Elbląg. Na testach, w Broni Radom, jest natomiast Patryk Czarnota.

- Więcej w sprawie Łukasza i Patryka będzie wiadomo pod koniec tygodnia, natomiast wiemy już na pewno, że decyzję o rozstaniu się z naszym klubem podjął Łukasz Suchocki [zawodnik zakończył karierę - przyp. red.] - mówi trener Jezioraka Iława Wojciech Figurski.

Z innych zmian personalnych: do zespołu seniorów dołączy bramkarz juniorów Kacper Włodarczyk. W okresie przygotowawczym szansę, by przekonać do siebie szkoleniowca, dostaną jeszcze inni uzdolnieni młodzi zawodnicy.

Na pierwszym treningu zabrakło Daniela Madeja i Jacka Malanowskiego (z powodów służbowych) oraz Dawida Kowalskiego i Michała Foja (z powodów zdrowotnych). To, jak podkreśla trener, nieobecności usprawiedliwione.

Ponadto dobre wiadomości dla kibiców są takie, że Paweł Sagan i Radosław Galas zostają w zespole. Obaj przemierzani byli do Sokoła Ostróda.

Swój pierwszy sparing w sezonie przygotowawczym Jeziorak Iława rozegra 25 stycznia o godzinie 12:00 na sztucznym boisku w Iławie z Huraganem Morąg.

Jeziorak Iława wznawia treningi przed rundą rewanżową. 
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAwardrom2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Wierny i zatroskany 2 8 miesięcy temuocena: 52% 

    Może ktoś zacznie głośno mówić o tym dlaczego z Jezioraka piłkarze tylko odchodzą. Czy to wina budżetu czy może jakiejś innej osobistości przez którą nikt tu nie chce grać? Trybuny często wyrażały swoje zdanie na ten temat. Ruszy sie tu coś w końcu czy następne x lat będziemy gnić w tej żałosnej lidze?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Sqist 1 8 miesięcy temuocena: 67% 

    Piłkarze przychodzą i odchodzą tak to już jest. Mając możliwość gry w wyższej lidze niech próbują. Nam i tak w tej rundzie nie grozi ani spadek ani awans - także spokojnie - po co się spinać! Żałosna liga?! - po takim komentarzu to raczej ciężko z kimś takim jak ty polemizować... nawet w B. klasie należy się chłopakom ogromny szacunek za to, że trenują i grają. Szkoda, że Łukasz rezygnuje z gry - może nie każdy mecz był Jego, ale potrafił być "asem w rękawie". Galas wiadomo wyróżnia się techniką. Święty z kolei fajnie się rozwinął przez te lata. Jakby co spory szacunek za odbudowę klubu... bo jak dla mnie 4. liga (wojewódzka) to znaczy odbudowa.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.418 sekundy