REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w Iławie - tu jakość aparatury z najwyższej europejskiej półki oraz profesjonalizm i pasja załogi dają pewność osiągnięcia wspaniałych efektów. Instytut stale rozwija swoją ofertę, nadążając za dynamicznym rozwojem branży. Dzisiaj prezentujemy nowości właśnie wprowadzone do jego oferty. Wypróbuj, a z pewnością się nie zawiedziesz! Zapraszamy też do udziału w zabawie - dla Czytelniczek mamy dwa vouchery podarunkowe o wartości 200 zł każdy.

REWOLUCYJNY MASAŻ - RELAKSUJE, JEDNOCZEŚNIE SPEKTAKULARNIE POPRAWIAJĄC STAN SKÓRY

Alliance LPG Endermologia - to pierwsza kosmiczna aparatura w iławskim Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image.

- To najnowszej generacji urządzenie do masażu próżniowego, dzięki któremu osiągamy widoczne efekty już po 3 zabiegach - przybliża szczegóły zespół Instytutu. - Nowy patent Endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Endermologie® Alliance oddziałuje na ciało w trzech wymiarach:

• redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową;
• wygładza cellulit;
• ujędrnia skórę, stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Pierwsze efekty są zauważalne już po 3 zabiegach, a dla osiągnięcia naprawdę spektakularnych efektów zalecana jest seria 10-15 zabiegów z częstotliwością 2-3 sesje tygodniowo podczas 2 pierwszych tygodni, w dalszym etapie 1-2 zabiegi tygodniowo. Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru zabiegowego, zazwyczaj jest to ok. 20-40 minut.

Zabiegi wykonywane są w specjalnym kombinezonie, dzięki czemu klienci odczuwają go jako przyjemny i relaksacyjny masaż. Polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kombinezony dla pań są w rozmiarach 1-5, a dla panów dostępne są specjalne męskie kombinezony zabiegowe w czarnym kolorze. 

Jakie są główne wskazania do tego zabiegu?

nadmiar tkanki tłuszczowej,
cellulit,
obrzęki,
napięcia mięśniowe,
spadek jędrności skóry,
zastoje limfatyczne,
bóle mięśniowe i stawowe.

UWAGA!!!

Jest to jedyna bezpieczna aparatura drenująca pozwalająca na wykonanie zabiegu kobietom w ciąży (na opuchnięcia nóg). Dzięki temu kobiety w ciąży mogą pozwolić sobie na ukojenie w czasie obrzęków kostek i łydek bez żadnych obaw.

Alliance LPG Endermologia - masaż, który odmienia skórę.

Ilość zdjęć 5

MNIEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU, WIĘCEJ JĘDRNOŚCI I MŁODOŚCI! 

Reology2 - karboksyterapia, czyli terapia podskórna dwutlenkiem węgla, to kolejna z nowości w Instytucie Image. Na czym polega zabieg z wykorzystaniem tej aparatury?

- Karboksyterapia Reology 2 jest urządzeniem najnowszej generacji, które umożliwia skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej w wybranych strefach – np. na biodrach, w talii, na udach, czy ramionach. Zabieg redukuje cellulit oraz ujędrnia i odmładza skórę, jest przy tym całkowicie bezpieczny. Karboksyterapia Reology 2 polega na wstrzykiwaniu dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie - wyjaśnia załoga Image.

Wskazania do zabiegu obejmują:

nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych strefach (brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona, talia, boczki),
cellulit,
blizny i rozstępy,
modelowanie sylwetki,
ujędrnienie i odmłodzenie skóry (dłonie, biust),
zabieg wykorzystywany jest też w leczeniu różnych rodzajów łysienia.

Efekty

Wyszczuplenie, usunięcie opornego tłuszczu, zmniejszenie obwodów pośladków, bioder, ud, łydek, redukcja cellulitu i rozstępów, wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie i odmłodzenie skóry, uniesienie biustu, odmłodzenie dłoni. Zmniejszenie wypadania włosów, zagęszczenie włosów.

Reology2. Wyszczupli, ujędrni, odmłodzi.

Ilość zdjęć 2

ULUBIENIEC W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Exilis 360 - to rewolucyjny zabieg medycyny estetycznej, teraz dostępny w Iławie - w Instytucie Image! Pozwala na odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu, usuwanie zmarszczek oraz widoczną poprawę kondycji i jakości skóry. 

- Jego działanie opiera się na zastosowaniu dwóch zaawansowanych technologii: zsynchronizowanej emisji energii [SEE] oraz wyjątkowego systemu kontroli przepływu energii [EFC]. Ta nowa technologia sprawia, że leczenie jest niezwykle skuteczne, szybkie oraz zapewnia doskonałe i długotrwałe efekty widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej -  wyjaśnia załoga Image. - Exilis to najnowszej generacji urządzenie medyczne wykorzystujące najnowocześniejszą technologię CRT [Collagen Refill Technology]. Technologia CRT remodeluje kolagen, radykalnie poprawiając gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii przez chromofory, dzięki czemu można go stosować na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

To najnowszy system bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, będący konkurencyjną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów liposukcji. Oferuje doskonałe rezultaty przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia i sprężystości skóry oraz jej tekstury, a także przy redukcji cellulitu i rozstępów. System wykorzystuje kontrolowane nagrzewanie tkanki  w połączeniu z działaniem fal ultradźwiękowych. Zapewnia efektywne kształtowanie sylwetki poprzez zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy medyczny system kształtujący ciało. Exilis to metoda, która daje doskonałe rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplenia, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu.

Exilis 360 - konkurencyjna, bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.

Ilość zdjęć 4

POZBĄDŹ SIĘ ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA NA STAŁE, BEZ PODRAŻNIEŃ!

Skuteczna depilacja to chyba jeden z najbardziej problematycznych i uciążliwych zabiegów estetycznych. Metod jest naprawdę dużo, ale większość z nich jest albo bolesna, albo po prostu nie daje trwałych efektów. Czy jest metoda, która pozwoli w skuteczny sposób pozbyć się zbędnego owłosienia na stałe? Tak! Wystarczy wybrać się na zabieg laserem diodowym BTL LinScan w Instytucie Image Iława.

Najnowocześniejsza technologia na rynku oferuje:

⦁    trwałe usuwanie owłosienia;
⦁    zamykanie naczynek krwionośnych;
⦁    leczenie rumienia;
⦁    leczenie grzybicy paznokci.

Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni. Zaletą lasera jest też niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być bolesne i wymagają wielokrotnego powtarzania. LinScan pozwala zminimalizować nieprzyjemne i bolesne odczucia, a także eliminuje ryzyko podrażnień.

To ostatni moment, żeby zacząć depilację, a latem cieszyć się gładką skórą bez podrażnień!

Przypominamy o promocji na depilację laserową:

bikini + pachy – 400 zł zamiast 500 zł;
wąsik + broda – 150 zł zamiast 300 zł;
łydki + kolana – 290 zł zamiast 350 zł;
całe nogi – 580 zł zamiast 700 zł.

Ceny pozostałych zabiegów oraz pakiety promocyjne dostępne są w recepcji Instytutu oraz pod numerem telefonu 698 02 38 28, a także poprzez wiadomości na Facebooku Image Iława.

Laser diodowy BTL LinScan - trwała depilacja na miarę XXI wieku.

Ilość zdjęć 3

CHIROPRAKTYKA NA MIEJSCU

Kolejną nowością jest podjęcie przez Image współpracy z Gabinetem Terapii Manualnej Kręgosłupa Chirotech Marcina Kamińskiego. To masażysta chiropraktyk oraz terapeuta manualny; główną metodą jego pracy z ciałem jest chiropraktyka. Jest to metoda manualnego oddziaływania na ciało człowieka, której celem jest przywrócenie chomeostazy w organizmie człowieka, a co za tym idzie, polepszanie jego stanu zdrowia i poprawnego funkcjonowania. Metoda polega na delikatnej mobilizacji na kościach czaszki, kręgosłupa, miednicy oraz kończyn górnych i dolnych. Oferta leczenia dedykowana jest dla osób cierpiących na bóle mięśniowo-powięziowe, bóle głowy i karku, rwę barkową oraz kulszową, schorzenia bioder, bóle stawów kręgosłupa oraz kończyn górnych i dolnych. Terapia pomaga osobom po urazach i operacjach, kontuzjach sportowych oraz pracujących nad poprawą postawy ciała. 

Teraz ta oferta dostępna jest w iławskim Image - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty.

ZABAWA: ZAPROSZENIA DLA CZYTELNICZEK!

Dla Czytelniczek portalu Info Iława mamy do rozlosowania dwa vouchery podarunkowe na 200 zł każdy do wykorzystania w Instytucie Image na dowolne zabiegi (będą one odpowiednio dobrane w oparciu o kartę przeciwwskazań wypełnioną przez klienta przed zabiegiem). Wystarczy polubić stronę facebookową Instytutu Image oraz polubić i udostępnić ten artykuł publicznie z profilu portalu Info Iława. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wyniki podamy na portalu w najbliższą środę. Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu - w aktualizacji tego artykułu - tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie.

AKTUALIZACJA

Miło nam podać wyniki zabawy.

Oto osoby, które zdobyły zaproszenia na wybrane zabiegi o wartości 200 zł każdy:

  • Angelika Sbikowska 
  • i Ewa Romaniuk.

f

Gratulacje! W celu odbioru voucherów prosimy o kontakt bezpośrednio z Instytutem Image.


ODWIEDŹ INSTYTUT KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ IMAGE W IŁAWIE

Rezydencja Stary Spichlerz, ul. Sobieskiego 14.

Tel. 698 023 828.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 3.4817 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)