REKLAMALADY D

(Fot. Info Iława.)

Kochasz psy, a przynajmniej jeden pupil to członek Twojej rodziny? Nowo otwarty w Iławie Salon Pielęgnacji Psa "Pysk na Błysk" to miejsce na mapie naszego miasta warte Twojej uwagi. Tutaj zrobisz swojego czworonoga... na bóstwo! Podczas wizyty zadbasz o jego wygląd, ale - co ważne - także o zdrowie.

Nie tylko ludzie noszą fryzury. Psy - również! Jak można się przekonać, oglądając zdjęcia klientów nowego Salonu Pielęgnacji Psa "Pysk na Błysk" w Iławie, odpowiednie strzyżenie potrafi zdziałać cuda i rewelacyjnie podkreślić niepowtarzalny charakter i urok każdego czworonoga. W ofercie salonu miłośnicy najwierniejszych przyjaciół człowieka znajdą jeszcze wiele innych usług dla swoich podopiecznych.

"Pysk na Błysk". Galeria klientów i psich fryzur.

Ilość zdjęć 12

Prowadząca Salon Pielęgnacji Psa "Pysk na Błysk" Aneta Detyna nie tylko fachowo przeprowadza strzyżenie psów z kąpielą, które nieraz potrafi naprawdę korzystnie odmienić wizerunek pieska. Tutaj pielęgnacja czworonoga jest kompleksowa. W ofercie są jeszcze: trymowanie, czyli usuwanie zbędnego owłosienia, rozczesywanie sierści, a także profesjonalna pielęgnacja uszu, czy obcinanie pazurów.

NOWOŚĆ w ofercie salonu to kosmetyczne usuwanie kamienia nazębnego bez narkozy metodą EMMI-PET.

Pani Aneta zapewnia przyjazną atmosferę i świetne podejście do każdego pieska.

- Umożliwiam właścicielom czworonogów przebywanie w salonie podczas zabiegów tak, by ich pupile czuli się komfortowo i bezpiecznie - mówi.

Do tego ceny są konkurencyjne, a kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem Facebooka - wygodny i sprawny. Wypróbujcie ofertę salonu, a na pewno tutaj wrócicie!

Salon Pielęgnacji Psa "Pysk na Błysk" - prawdziwe spa dla czworonogów.

Ilość zdjęć 7


SALON PIELĘGNACJI PSA "PYSK NA BŁYSK"
zaprasza!
Adres: UL. Jana III Sobieskiego 19 w Iławie (naprzeciwko sądu).
Tel. 505 420 333.
Facebook: link.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 1.6195 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)