Media

(Fot. kontakt@infoilawa.pl.)

Kompleks Zajazd Chełmżyca w gminie Susz gościł uczestników zorganizowanego już po raz piąty Wojewódzkiego Balu Kostiumowego Osób Niepełnosprawnych. Impreza, która odbyła się 23 stycznia, przyciągnęła ponad 250 osób.

Na jubileuszowym, piątym Wojewódzkim Balu Kostiumowym Osób Niepełnosprawnych.

Ilość zdjęć 47

Uczestnicy balu dotarli m.in. z Olsztyna, Elbląga, Gołdapi, Morąga, Ostródy, Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego, Lidzbarka, Wygody, Tardy, Kwietniewa i Susza. Wśród uczestników byli również goście z województwa pomorskiego: z Gdańska i Malborka.

Imprezę patronatem objął Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski.

Szaloną zabawę rozpoczęła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Iławy pod kierownictwem kapelmistrza Michała Kowalewskiego. Występ został nagrodzony entuzjastycznymi, długimi brawami. 

Konkursy z nagrodami, jubileuszowe torty dla pięknie poprzebieranych uczestników balu oraz karnawałowe rytmy na parkiecie - tak wyglądał tegoroczny bal.

Organizatorzy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu oraz Zajazd Chełmżyca, składają uczestnikom podziękowania za fantastyczną zabawę i atmosferę.

Karnawałowe rytmy i piękne przebrania. Ponad 250 osób bawiło się na kostiumowym balu osób niepełnosprawnych.
Zdjęcia, wideo: organizatorzy.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.2334 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)