REKLAMAsuperpolisa
Media

(Fot. Archiwum organizatora.)

Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Dętej w Iławie melduje wykonanie zadania: muzycy wspieranego przez nich zespołu mają już za sobą udział w rozwijających ich umiejętności muzycznych warsztatach. Przedsięwzięcie udało się sfinansować dzięki świątecznemu festynowi zorganizowanemu w iławskiej hali 1 grudnia, kiedy to zebrano na ten cel aż 26 372,20 zł.

Warsztaty muzyczne dla członków Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Iławie.

Ilość zdjęć 15

Warsztaty odbywały się podczas dobiegających końca ferii w Zajeździe Chełmżyca. Członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Iławie, działającej przy Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, pracowali pod okiem 6 wykwalifikowanych instruktorów muzycznych, w tym kapelmistrza Michała Kowalewskiego. To był czas szlifowania umiejętności, wspólnego muzykowania i integracji. Postępy orkiestra zademonstrowała na koncercie rozpoczynającym V Wojewódzki Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych, zorganizowanym w zajeździe. 

- Jako sprawcy całego "zamieszania" dziękujemy instruktorom i opiekunom za ich pracę. Uczestnikom warsztatów życzymy natomiast wytrwałości, samozaparcia i radości z dalszej muzycznej pracy - podsumowują członkowie stowarzyszenia. - Za wsparcie w realizacji tego festynowego zamierzenia dziękujemy dwóm iławskim parafiom: parafii p.w. Chrystusa Króla Wszechświata i parafii p.w. św. Andrzeja Boboli oraz Caritasowi. W orkiestrach dętych jest moc i siła!

„Jest w orkiestrach dętych jakaś siła!” Było ją słychać na warsztatach Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Iławie.
Zdjęcia, wideo: archiwum organizatora.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.4101 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)