REKLAMAsuperpolisa
Paszynin2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 lutego 2020, 08:50 komentarzy 4

(Fot. OSP Susz.)

Służy suskim ochotnikom już od 13 grudnia, a 29 stycznia odbyło się oficjalne i uroczyste przekazanie. Na wyposażeniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu jest średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją ratownictwa technicznego - VOLVO FL 4x4 GBARt 3/30.

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy suskiej jednostki OSP. Co ma na swoim wyposażeniu?

Ilość zdjęć 22

W uroczystości udział wzięli: Zastępca Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Michał Kamieniecki, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Iławie bryg. Krzysztof Tomanek, Stanisław Kastrau - prezes Powiatowego ZOSP RP, Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski, Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski Sławomir Sadowski, Kierownik Biura ds. Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego UM Andrzej Pędziński, Wicestarosta Powiatu Iławskiego Marek Polański, a także zaproszeni przedstawiciele współpracujących służb i instytucji oraz poczty sztandarowe z OSP Rożental, OSP Kisielice, OSP Redaki, OSP Babięty Wielkie i OSP Jakubowo Kisielickie. Przybyli również goście z partnerskiego miasta Jarmen i Tutow w Niemczech. Uroczystość rozpoczęła się od zbiórki pododdziałów, pocztów sztandarowych oraz złożenia przez Komendanta Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP mł. bryg. Marka Maciejewskiego meldunku zastępcy Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Michałowi Kamienieckiemu. Poświęcenia pojazdu dokonał ks. kapelan Ryszard Dębski. Symbolicznie kluczyki od pojazdu przekazano naczelnikowi OSP w Suszu druhowi Robertowi Frankiewiczowi oraz kierowcy druhowi Karolowi Rużkiewiczowi. Przekazania dokonał zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Olsztynie st. bryg. Michał Kamieniecki. Po przekazaniu pojazdu dokonano próby technicznej oraz prezentacji wozu bojowego.

Susz. Uroczyste przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Ilość zdjęć 20

Na podstawie: OSP w Suszu/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: OSP w Suszu.

REKLAMANotus_nowa

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~andriu 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Tak trzymać, kolejne wysiłki zwieńczone sukcesem. To co teraz? wysięgnik koszowy? :-)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wieloletni wyborca 3 2 miesiące temuocena: 100% 

  Przedstawiciele Powiatu a gdzie na uroczystości mundury które mówią i poważnym traktowaniu strażaków ochotników, jak się odcina kupony dla swoich spraw należy zachować klasę, Panowi Kastrau i Polański.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 123 2 2 miesiące temuocena: 91% 

  Ta nasza straż ,wygląda nie jak osp a psp (prywatna straż pożarna),ale wóz niech służy ,może kiedyś coś się zmieni

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~king 1 2 miesiące temuocena: 50% 

  Co chcesz zmieniać? Powymieniali Stara i Jelcza na Mercedesa i Iveco. Nowa remiza, sprzętu przybywa, szkolenia warsztaty dla chłopaków. Jak jest wezwanie to nie pamiętam sytuacji żeby nie wyjechali bo nie ma kto. A popatrz sobie na sąsiednie Prabuty , chcesz to idź im zmieniaj bo Suszowi do pięt nie dorastają :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 2.5344 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)