REKLAMAKono
REKLAMAWiatrak

(Fot. Archiwum klubu.)

„Sercem z Motorem!” Pod takim hasłem w Lubawie odbędzie się turniej i piknik, które mają pomóc wypełnić dziurę w budżecie lubawskiego klubu. Motor liczy na swoich kibiców, bo po cięciu samorządowej dotacji znalazł się na skraju finansowej zapaści.

Imprezę działacze Motoru zaplanowali na najbliższą niedzielę, 9 lutego. Początek o godzinie 10:00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. św. Barbary. Co w programie? Przedstawiamy poniżej.

O finansowych kłopotach lubawskiego Motoru pisaliśmy już kilkakrotnie. Jak wiedzą z artykułów na portalu Czytelnicy, IV-ligowy klub na 2020 rok nie otrzymał miejskiej dotacji na działalność drużyny seniorów. Łącznie z cięciem dotacji na sport młodzieżowy stracił 60 tysięcy złotych. Burmistrz Maciej Radtke, argumentując to trudnościami finansowymi samorządu po wprowadzonych przez rząd zmianach, nie zmienił stanowiska, a klubowi pozostało szukanie pieniędzy na działalność we własnym zakresie. Już niedługo każdy, kto jest "Sercem z Motorem", będzie mógł dorzucić swoją cegiełkę - wszystko podczas turnieju piłkarskiego połączonego z rodzinnym piknikiem, na który zaprasza klub. 

Zaproszenie do udziału w towarzyskim turnieju przyjęły zespoły Olimpii Elbląg, GKS-u Wikielec, Jezioraka Iława, Delfina Rybno i Jordana Kazanice. Nie zabraknie też oczywiście reprezentacji gospodarzy i to nie tylko seniorów, ale również grup młodzieżowych. Te zmierzą się w meczach pokazowych... ze swoimi rodzicami. 

Poza emocjami sportowymi będą atrakcje towarzyszące. To licytacja gadżetów i loteria fantowa, sklepik z klubowymi gadżetami i pamiątkami, piłkarskie gry i zabawy dla najmłodszych, punkt medyczny (pomiary ciśnienia i poziomu cukru we krwi), przygotowana przez rodziców kawiarenka oraz coś na ząb.

Wstęp na imprezę to bilet-cegiełka o wartości 10 zł. Dostępne będą też losy na loterii w takiej samej cenie. Każdy los wygrywa, a fanty są atrakcyjne! - zapewnia klub.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0063 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)