REKLAMAPatrz
REKLAMASadek

(Fot. materiały prasowe.)

Zastanawiasz się, jaką niespodziankę sprawić ukochanej osobie z okazji zbliżających się walentynek? Święto wszystkich zakochanych tuż-tuż, więc wspólnie z Pałacem Mortęgi przychodzimy z pomocą, zapraszając Was na organizowane tutaj "Magiczne walentynki", czyli przepyszną, przygotowaną specjalnie z myślą o świętujących parach kolację przy muzyce.

Najbliższy piątek, jak przystało na 14 lutego, będzie w eleganckim kompleksie Pałac Mortęgi dniem wyjątkowo romantycznym. W stylowej restauracji na wszystkich zakochanych czekać będzie okolicznościowa kolacja z menu opracowanym przez tutejszego szefa kuchni specjalnie z myślą o walentynkach. Na wyjątkową kolację złoży się gra wstępna (inaczej: przystawka), zmysłowe uniesienie, miłosny uścisk lub nieziemskie doznanie - dania główne i wreszcie, na deser - delikatny pocałunek. Pełne menu znajdziecie poniżej. Ponadto w godzinach kolacji jest przewidziany występ skrzypaczki. Udany walentynkowy wieczór - gwarantowany!


Rezerwacje są przyjmowane pod numerem telefonu 89 644 94 60.

Jedno podwójne zaproszenie można zdobyć w naszej zabawie. Co trzeba zrobić?*

  • Wkleić zdjęcie ze swoją walentynką w komentarzu pod konkursowym postem opublikowanym na profilu portalu Info Iława na Facebooku (link). Fotka, która do czwartku, 13 lutego do godziny 12:00 zbierze największą liczbę polubień, wygrywa. Zaangażujcie więc swoich znajomych. Do dzieła i powodzenia! 

f

Sprawcie ukochanej osobie walentynkową niespodziankę!

* Biorąc udział w zabawie, wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej - w celu poinformowania o takim fakcie).

Spędź magiczne walentynki w Pałacu Mortęgi!

Artykuł sponsorowany.

abs2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6675 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)