REKLAMAmbank2
REKLAMADPK

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

O puchar Burmistrza Iławy pod patronatem portalu www.infoilawa.pl - zachęcamy do udziału w turnieju FIFA w ramach akcji charytatywnej "Ocalić Julkę".

Pomysłodawcą i głównym organizatorem e-sportowej imprezy jest iławianin Marek Ziółkowski, który już wcześniej wydatnie wspierał zbiórkę prowadzoną na rzecz Julki Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego - m.in. zbierając złom. Teraz zaprasza na turniej FIFA.

Zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 16 lutego w sali konferencyjnej hali sportowo-widowiskowej w Iławie. Początek o godzinie 13:00. 

Tego samego dnia będzie się tutaj odbywał karnawałowy rodzinny bal - wszystko w ramach trwającej zbiórki "Ocalić Julkę"; akcja, po zebraniu kwoty potrzebnej na zakup leku, koncentruje się na zabezpieczeniu środków na rehabilitację cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni dziewczynki.

Rywalizacja zostanie rozegrana w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 15 i open. Wpisowe w wysokości 20 zł (do lat 15) i 50 zł (open) zostanie przeznaczone na akcję charytatywną "Ocalić Julkę". Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają puchary Burmistrza Iławy.

Zgłoszenia przyjmowane są drogę e-mailową (fifailawa@wp.pl). W ankiecie, prowadzonej na facebookowym wydarzeniu, uczestnicy sami wybiorą, na jakiej zagrają konsoli. Do wyboru są Playstation i Xbox. Głosujemy do środy włącznie, zapraszamy (link do ankiety). 

red. kontakt@infoilawa.pl

Julka Rówczyńska z Nowego Miasta Lubawskiego - wpisowe wpłacone w ramach turnieju zostanie przekazane na rzecz leczenia i rehabilitacji dziewczynki.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8023 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)