REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 lutego 2020, 10:10 komentarzy 1

(Fot. kontakt@infoilawa.pl.)

Iławskie przedszkolaki wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Iława zimą”, który został zorganizowany przez Galerię Twórców SART oraz Przedszkole Miejskie nr 3. 

„Iława zimą”. Mali artyści i ich wernisaż.

Ilość zdjęć 7

Wernisaż – uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych dzieci odbył się 10 lutego w galerii. Wśród zaproszonych gości pojawiła się wiceburmistrz Dorota Kamińska, dyrektor MZOSiP Renata Kamińska, dyrektorki miejskich przedszkoli, a także rodzice wraz ze swoimi dziećmi – autorami prac. 

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez dzieci z pomocą rodziców pracy plastycznej przedstawiającej rodzinne miasto oraz ich marzenia o urokach prawdziwej zimy. Wyłoniono zwycięzców konkursu, przyznano również wyróżnienia. Dzieci otrzymały nagrody, które wręczyły Dorota Kamińska oraz Renata Kamińska. 

Przedszkolaki były pełne pozytywnych wrażeń, a rodzice nie ukrywali dumy ze swoich pociech. Dzieci wraz z rodzicami zostały zaproszone na warsztaty plastyczne do galerii, tak więc talenty małych artystów będą nadal rozwijane. Po wręczeniu nagród odbył się słodki poczęstunek dla zaproszonych gości.

Wystawa prac konkursowych dzieci będzie trwała przez dwa tygodnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia tych wyjątkowych dzieł małych twórców (Galeria Twórców SART przy ulicy Niepodległości w Iławie, od wtorku do piątku w godzinach 12.00 – 16.00).

REKLAMANotus_nowa

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mama 1 miesiąc temu

    Bravo dzieci i bravo przedszkolaki. Warto usiasc z dzieckiem i kreatywnie spedzic czas. WSPANIALA PANI DYREKTOR ALICJA I PANIE PRZEDSZKOLANKI.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.537 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)