REKLAMAPatrz
Paszynin2

(Fot. materiały prasowe.)

Dzisiaj dzień wszystkich zakochanych. W Iławie świętujących miłość do udziału w okolicznościowej zabawie z atrakcyjnymi nagrodami zaprasza Galeria Jeziorak.

Co trzeba zrobić? Szczegóły poniżej.

- Rozpoczynamy walentynki w Galerii Jeziorak! - ogłasza centrum handlowe nad Małym Jeziorakiem. - Z tej okazji mamy konkurs dla zakochanych!

By wziąć udział:

- odwiedź Galerię Jeziorak w walentynki, 14 lutego;
- zrób sobie zdjęcie w "Kiss poincie" lub na terenie Galerii Jeziorak z ulubionego sklepu, jak przesyłasz buziaka swojej walentynce lub bliskiej Ci osobie;
- opublikuj zdjęcie w komentarzu pod konkursowym postem Galerii Jeziorak i opisz, czego życzysz wybranej przez siebie osobie z okazji walentynek.

Najciekawsze trzy odpowiedzi zostaną przez Galerię nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 100 zł każda do sklepów Triumph, Gatta i Esotiq (do odbioru 17 lutego), a kolejne trzy odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami na deser do restauracji La Stella Iława (do odbioru od 17 lutego).

Do dzieła!


"Kiss point" i fotobudka będą dostępne od godziny 12:00 w pasażu Galerii Jeziorak. Pamiętajcie: zdjęcia możecie również wysyłać z ulubionych sklepów z Galerii Jeziorak!


Konkursowy post znajdziecie tutaj (kliknij, by przejść): link.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAwardrom2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7736 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)