REKLAMAMartex
REKLAMAwlodkowic
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 lutego 2020, 14:25 komentarzy 5

(Fot. Info Iława.)

Wesoło bawią się wszyscy, którzy skorzystali dzisiaj z zaproszenia komitetu wolontariuszy "Ocalić Julkę" na jeszcze jedną lokalną imprezę charytatywną na rzecz malutkiej Julki Rówczyńskiej.

Iława. Na "Bajkowym balu karnawałowym dla Julki Rówczyńskiej".

Ilość zdjęć 21

Dziewczynka, cierpiąca na rdzeniowy zanik mięśni, dzięki rekordowej fali pomocy skorzysta wkrótce z ratującej życie terapii genowej. Rachunek za leczenie opiewa na niemal 10 mln złotych, więc nie dziwi, że rodzina potrzebowała finansowego wsparcia. Na to wsparcie może wciąż liczyć w Iławie, gdzie dzisiaj akcja charytatywna jest kontynuowana na karnawałowym rodzinnym balu - tym razem zbiórka jest prowadzona już nie na opłacenie terapii genowej, lecz na rehabilitację i zakup leków potrzebnych Julce.

W iławskiej hali, gdzie bal się odbywa, czeka dużo pyszności, w tym domowych ciast, a także dmuchane zamki i animacje dla najmłodszych. Można też skorzystać z usługi fryzjerskiej, albo fotobudki, a także licytować przekazane przez darczyńców fanty, zaś w sali konferencyjnej na piętrze obiektu kibicować uczestnikom turnieju w grę FIFA o puchar Burmistrza Iławy - pod patronatem medialnym portalu www.infoilawa.pl.

Iławianie jeszcze raz ruszyli na pomoc małej Julce.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Mieszkaniec 5 4 miesiące temuocena: 0% 

  A gdzie się podziewała wtedy nasza lokalna gwiazdeczka piosenkarka Daria? Może by raczyła pomóc skoro już jest na tyle rozpoznawalna, a nie tylko w telewizjach by się rozsławiała.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 4 4 miesiące temuocena: 100% 

  O ludziach wypowiadających się o innych w taki sposób świadczy tylko brak kultury i zazdrość. Daria pojawiła się na wielu imprezach charytatywnych dla Julki, akurat w tym nie mogła uczestniczyć, ma wówczas bardzo napięty grafik. Imprezy takie nie powinny być kolejnym tematem, wobec którego ludzie będą rozsiewać toksyczną energię, natomiast powodem spotkania, połączenia sił i wspólnej pomocy potrzebującym. Następnym razem radzę zastanowić się, czy umieszczanie takiego typu wpisów ma sens.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkanka 3 4 miesiące temu

  A ty ile od siebie dołożyłeś? Bo „gwiazdeczka” śpiewała dla Julki i w Lubawie i w Nowym Mieście Lubawskim. Nie oceniaj pochopnie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 2 4 miesiące temuocena: 0% 

  Gdzie są rzeczy morsy Może oni by pomogli Julce a nie bawić się i wszystko mieć gdzieś

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pan 1 4 miesiące temu

  No to pomagaj

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.0113 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)