REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2020, 11:17 komentarzy 5

(Fot. GOK Laseczno.)

W dniu 14 lutego GOK Laseczno zorganizował "Koncert Walentynkowy", w którym wystąpił zapowiadany artysta Krzysztof Malinowski. 

W jego wykonaniu publiczność usłyszała kompozycje własne oraz utwory Boba Dylana i Erica Claptona. Następnie zaprezentował się "Grasz Band", zespół działający przy GOK. Publiczność ciepło przyjęła oba występy, racząc się przy tym wybornym ciastem, kawą i odrobiną wina. Warto wspomnieć, że wśród publiczności nie zabrakło ludzi kultury i członków zespołów muzycznych. Koncert zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz gminy: Andrzej Brach (zastępca wójta) i Bogusław Wylot (sekretarz UG Iława) z małżonkami.

Organizatorzy zaaranżowali salę widowiskową, tworząc z niej "kawiarenkę artystyczną", co przypadło do gustu publiczności. 

Najbliższy koncert o podobnym charakterze odbędzie się 8 marca z okazji Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn i Dnia Sołtysa. Wystąpi utytułowana śpiewaczka/wokalistka Ewa Alchimowicz-Wójcik z zespołem akompaniującym. W programie największe przeboje muzyki filmowej i musicalowe. Wstęp wolny. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

GOK w Lasecznie/red. kontakt@infoilawa.pl

REKLAMANotus_nowa

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ferdek 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Boba to grał Boczek w Kiepskich

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szekspir 3 miesiąc temuocena: 17% 

  Why, let the stricken deer go weep, The hart ungalled play. For some must watch, while some must sleep; So runs the world away

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aleś mundryś 2 miesiąc temuocena: 100% 

  srutu tutu shekspeakerze

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ret 1 miesiąc temuocena: 75% 

  Nie ma Krzycha, nie ma rudej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.9007 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)