REKLAMAKono
REKLAMAWiatrak

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w zaplanowanych już na najbliższą niedzielę w hali CSiR i jej okolicach imprezach – zakończeniu drugiej edycji biegu przełajowego „Zasuwaj” z Iławy do Susza oraz całodniowej imprezie charytatywnej „Pomóżmy Nikodemowi!”.

Celem imprezy jest pomoc Nikodemowi Ziętarskiemu, mieszkańcowi Susza, który urodził się 2 stycznia 2020 roku. Maluszek cierpi na bardzo poważną wadą serca - zespół Fallota z brakiem zastawki płucnej. Obecnie oczekuje na termin skomplikowanej operacji ratującej życie. Wspomóżmy Nikodema oraz jego rodziców Martę i Macieja w walce z chorobą! Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną wykorzystane na wizyty u specjalistów, rehabilitację oraz opłacenie wszystkich kosztów związanych z leczeniem maluszka.

W akcję pomocy dla Nikodema zaangażowało się wiele osób i suskich instytucji. Dzięki ich współdziałaniu podczas niedzielnej imprezy pod hasłem „Pomóżmy Nikodemowi!” czeka nas wiele atrakcji. To m.in.: turniej siatkówki drużyn mieszanych (min. 3 kobiety), kiermasz ciast, loteria fantowa, licytacja voucherów oraz gadżetów, malowanie twarzy i wiele innych. Od godziny 18:00 planowana jest dyskoteka z zespołem Sonus. Serdecznie zapraszamy do hali CSiR już od godz. 9.00. Program imprezy znajduje się na plakacie.

W najbliższą niedzielę okolice hali CSiR będą również miejscem zakończenia biegu przełajowego „Zasuwaj” na trasie Iława – Susz. Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszej edycji tej imprezy (start w Suszu, meta w Iławie), 23 lutego br. bieg na dystansie 27 kilometrów odbędzie się po raz drugi, tym razem w odwrotnym kierunku. Imprezę organizują połączone siły czterech samorządów: Powiatu Iławskiego, Miasta Iławy, Gminy Iława i Gminy Susz. Zapraszamy do kibicowania podczas finiszu uczestnikom biegowej rywalizacji!

susz.pl/red. kontakt@infoilawa.pl

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9194 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)