REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 lutego 2020, 11:20 komentarzy 46

(Fot. Info Iława.)

Do poważnego wypadku doszło na lokalnym odcinku drogi krajowej nr 15. Po zderzeniu samochodu ciężarowego z osobowym do szpitala ratownicy zabrali dwie osoby.

Rożental (gm. Lubawa), DK15. Groźne zderzenie samochodu ciężarowego z osobowym.

Ilość zdjęć 9

Do wypadku doszło około godziny 10:20 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 z lokalną drogą w kierunku Rożentala (gm. Lubawa). 

- Kierujący samochodem ciężarowym w celu uniknięcia najechania na poprzedzający pojazd, który zwolnił, aby wykonać manewr skrętu w lewo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym samochodem osobowym marki Volvo - informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.  

Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym, w tym kobieta w ciąży, zostały przetransportowane do szpitala. Obecnie (według stanu na godzinę 11:10) na miejscu nadal trwają czynności, a droga krajowa nr 15 w miejscu zdarzenia jest wciąż zablokowana.


AKTUALIZACJA:

Lekarzom nie udało się uratować dziecka będącej w zaawansowanej ciąży poszkodowanej kobiety. Tę tragiczną informację potwierdza asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, iż kobieta była w 27. tygodniu ciąży. Jej stan jest poważny.


Kierujący ciężarówką doprowadził do czołowego zderzenia z osobówką. Są ranni. 
Zdjęcia: Info Iława.

abs2
Artykuł załadowany: 1.179 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)