REKLAMAMartex
REKLAMASadek

(Fot. materiały SSX.)

Uwaga, wszyscy spragnieni adrenaliny, prędkości i kreatywności! Mamy dla Was dobre wieści. Właśnie ruszyły zapisy do Xtremalnej Szkółki jazdy na rowerach i hulajnogach, działającej na iławskim skateparku.

Podskoki, przeskoki, rotacje i wiele, wiele innych - Twój rower to nie tylko środek transportu, ale i źródło kondycji oraz rozrywki! Jeśli chcesz wybić się ponad klasyczne sporty i wejść w świat adrenaliny, prędkości i kreatywności, to Xtremalna Szkółka jest właśnie dla Ciebie. 

Na zajęciach w szkółce, prowadzonej pod skrzydłami Stowarzyszenia Sportów Xtremalnych SSX, nauczysz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne na rowerze i hulajnodze oraz dowiesz się, jak ponadprzeciętnie wykorzystać te umiejętności.

Treningi będą odbywały się cztery razy w miesiącu pod okiem dobrze znanego w powiecie iławskim (i nie tylko) instruktora Huberta Rólkiewicza z SSX. Nie zabraknie też gości specjalnych.


Wszystkie zajęcia będą składały się z:

1. części ogólnorozwojowej; będą to ćwiczenia fizyczne - znacznie ciekawsze niż na lekcjach WF-u! Zahaczając o dyscypliny takie jak gimnastyka akrobatyczna, czy parkour uczestnicy zajęć nauczą się, jak dbać o swoją sprawność oraz kondycję;
2. części właściwej; to najdłuższy blok zajęć: ćwiczenia skupiające się na poprawie umiejętności hulajnogowych oraz rowerowych;
3. części końcowej/wyciszającej; czyli jak sprawić, by po treningu nie było zakwasów. Dzięki technikom zaczerpniętym z jogi, czy stretchingu instruktor sprawi, że uczestnicy poczują się jak nowo narodzeni i zgromadzą energię na następne zajęcia;
4. dodatkowo gier i zabaw, jakich jeszcze nie znacie! Dzięki nim uczestnicy staną się nie tylko znajomymi ze skateparku, lecz czymś więcej - drużyną! 


Dopiero zaczynasz i jeszcze nie masz sprzętu? Nie martw się! Stowarzyszenie udostępni Ci kask, specjalistyczny rower lub hulajnogę wyczynową.

Informacje i zapisy w prywatnych wiadomościach (link) lub pod numerem telefonu 791379384.
Zajęcia odbywać się będą w soboty na iławskim skateparku.
Start 7 marca o godzinie 11:00.
Koszt miesięczny: 120 zł (4 zajęcia).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

DARMOWA LEKCJA POKAZOWA odbędzie się 1 marca o godzinie 14:00 na iławskim skateparku.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMATom-bet
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApup
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7406 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)