REKLAMAPatrz
klonowski

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Z zapałem i energią ruszył do pracy nowy administrator iławskiego miejskiego targowiska. Rafał Grosz, bo o nim mowa, wpadł na pomysł, by na ryneczku zorganizować - z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych - targi rzemiosła i rękodzieła.

Trwa przyjmowanie zapisów od zainteresowanych wystawców z przeróżnych branż. Im będzie im więcej, tym lepiej! 

Zaproszenie do przygotowania stoiska organizator kieruje do wszelkich wystawców, rękodzielników i rzemieślników z ozdobami i smakołykami.

- Zachęcamy do udziału szczególnie osoby lub firmy zajmujące się plecionkarstwem, rzeźbą, malarstwem, garncarstwem, ceramiką, haftem, szydełkiem, florystów, wytwórców biżuterii i wielu innych (strefa rzemiosła i rękodzieła), a także piekarzy, cukierników, pszczelarzy, producentów wyrobów wędliniarskich, serów, wytwórców naturalnych soków, kwasów chlebowych oraz innych potraw regionalnych z całej Polski (strefa gastronomiczna) - mówi Rafał Grosz.

Podczas targów odbędzie się konkurs na najciekawsze stoisko wystawowe. Już dzisiaj zarządca targowiska i jednocześnie pomysłodawca wydarzenia zapraszają też do udziału wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Będzie okazja, by kupić wyjątkowe smakołyki, albo ręcznie wykonaną ozdobę na świąteczny stół.

Wielkanocne Targi Rzemiosła i Rękodzieła odbędą się na targowisku miejskim przy ul. Kopernika w Iławie w niedzielę, 5 kwietnia 2020 w godzinach 9:00-18:00.

Zainteresowanych wystawców zapraszamy po kartę zgłoszeniową (link) oraz regulamin imprezy (link), a także do kontaktu z organizatorem, np. za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 1.1709 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)