REKLAMAKono
REKLAMAGaleria2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 marca 2020, 13:28 komentarzy 3

(Fot. MRM Iława.)

Odpowiedzialność i solidarność - o to przede wszystkim apelowali do wszystkich Polaków podczas wczorajszej konferencji prasowej przedstawiciele polskiego rządu. W Iławie na apel odpowiadają m.in. członkowie Młodzieżowej Rady Miasta w Iławie.

Udostępnili wzór ogłoszenia ze skierowaną do seniorów propozycją pomocy i zachęcają swoich rówieśników: nie bądźmy obojętni; pomóżmy starszym!

Akcja ma związek z rosnącym zagrożeniem koronawirusem.

- Droga młodzieży! Należy pamiętać, że osobami, które są najbardziej narażone na znanego już wszystkim wirusa, są osoby starsze - zwracają się do młodych iławian przedstawiciele iławskiej MRM. - Dlatego apelujemy do Was o ostrożność oraz o pozostanie w domach. Zapamiętajcie, że te dwa tygodnie nie są wakacjami, lecz sposobem na zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

Kolejny apel wystosowany przez młodych iławian do rówieśników dotyczy wrażliwości na nieraz trudną sytuację seniorów. 

- Pomóżmy osobom starszym. Apelujemy, abyście pomagali np. w robieniu zakupów, czy wyprowadzeniu psa na spacer - mówią młodzi radni.

Plakat wystarczy wydrukować i powiesić w swojej okolicy, udostępniając niezbędne dane kontaktowe. Dajcie znać, gdy pojawi się w Waszym sąsiedztwie!

red. kontakt@infoilawa.pl

Członkowie Młodzieżowej Rady Miasta Iławy udostępnili wzór plakatu, który można powiesieć w swojej okolicy. Chodzi o wsparcie osób starszych, dla których nowy koronawirus jest największym zagrożeniem tak, by seniorzy wiedzieli, że w razie potrzeby mogą liczyć na swoich młodszych sąsiadów.

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Którego zdania nie zrozumiałeś a 3 2 miesiące temu

  Zostańcie w domach!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~321 2 2 miesiące temuocena: 57% 

  I będą tak latać i zarażać wszystkich którym chcą pomóc, świetny pomysł aby pomagać seniorom ale kwarantanna to kwarantanna

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~XXX 1 2 miesiące temu

  Masz recje. Myśle dokładnie tak samo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7376 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)