REKLAMAWardrom
ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 marca 2020, 19:37 komentarzy 2

(Fot. UM w Iławie.)

Pomimo ograniczeń związanych z profilaktyką zakażenia koronawirusem w Iławie są nadal realizowane miejskie inwestycje. Dziś, tj. 17 marca miał miejsce odbiór robót budowlanych na ul. Górnej.

Firma Spomer z Iławy wykonała tutaj drogę z kostki betonowej wraz z dojazdami do posesji. Została tam także wykonana sieć kanalizacji deszczowej wraz ze studniami oraz zamontowano 5 nowych słupów oświetleniowych wraz z oprawami i ustawiono znaki drogowe, lecz już na nowych słupkach. Koszt robót budowlanych to 351 tys. zł.

- Te około 120 metrów nowej drogi to kolejny etap inwestycji w tamtym rejonie – uzupełnia relację burmistrz Dawid Kopaczewski. - Chciałbym kontynuować te prace w następnych latach, tak aby w mieście przybywało dróg utwardzonych.

UM w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Obserwstor 2 3 miesiące temu

    Petycje mieszkancow w sprawie budowy tej drogi chyba od prawie 30 lat byly skladane. Pierwsza to jeszcze za Żylinskiego... Swoja drogą to wstyd aby przedwojenna ulica czekala na utwardzenie az do 2020 r. Niemniej DZIEKUJEMY bo w koncu zaczelismy mieszkac w miescie a nie na wsi...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Fuszerka trawnikowa 1 3 miesiące temu

    Ciekawe ile śmieci tam wrzucili typu gruzu zmieszanego z czym się da. Na dworcu pseudo czarnoziem. więcej piasku niż ziemi. Niech zawczasu inspektorem się przyjrzy

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.9544 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)