REKLAMAsuperpolisa
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2020, 10:31 komentarzy 4

(Fot. Czytelnik/nadesłane.)

Na szczęście nie koronawirus, a "jedynie" alkohol był przyczyną, dla której znany iławskiej policji mężczyzna leżał przy wejściu do siedziby spółdzielni "Praca" na ulicy Okulickiego.

Interwencja policji i załogi karetki pogotowia miała tutaj miejsce dzisiaj (20 marca) około godziny 9:00. Fakt, iż ratownicy ubrani byli w kombinezony ochronne, wzbudził obawy świadków zdarzenia, iż mogło dojść do ujawnienia tutaj pacjenta zakażonego koronawirusem. Tak jednak nie było.

- Mężczyzna, który leżał przy wejściu do siedziby spółdzielni, utrudniając wejście do budynku, został przebadany pod kątem możliwości zakażenia koronawirusem. Takiego zagrożenia jednak w jego przypadku nie stwierdzono - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Mężczyzna, wobec którego tę interwencję podjęto, jest znany iławskiej policji. Często stawiał na nogi służby przez nadużywanie alkoholu. Dzisiaj także był nietrzeźwy.

- Sprawca interwencji został pouczony z art. 52. [który dotyczy naruszania przepisów o zgromadzeniach] - dodaje policjantka.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 0.803 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)