REKLAMAMartex
REKLAMASadek
Zespół agencji ubezpieczeniowej Superpolisa Oddział nr 1 w Iławie.

Zespół agencji ubezpieczeniowej Superpolisa Oddział nr 1 w Iławie.

Ubezpieczenie na życie jest nieocenionym wsparciem dla rodziny w trudnych chwilach. Nie myślimy o tym, gdy jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. A warto!

Jak dobrze zabezpieczyć rodzinę, radzi Monika Celmer z agencji Superpolisa Oddział nr 1 w Iławie oferującej ubezpieczenia Warty. 

Rodzina jest WARTA OCHRONY

Rodzina to ludzie, którzy dają sobie wsparcie, opiekę i ciepło, a co za tym idzie, szczęście. Ale rodzina to również wielka odpowiedzialność. Martwimy się o przyszłość najbliższych, ich zdrowie i dostatek. Sen z powiek spędza nam choroba dziecka lub myśl, co się stanie, jak to my zachorujemy, lub wręcz gdy nas zabraknie. Dlatego warto sięgnąć po dobrą polisę ubezpieczeniową, np. WARTA OCHRONA.

W czym pomoże polisa?

Nikt nie jest niezniszczalny. Spotykają nas choroby, nieprzewidziane zdarzenia, które wpływają na codzienne funkcjonowanie nasze i naszej rodziny. Czy wiesz, że średni miesięczny koszt utrzymania rodziny z jednym dzieckiem to ok. 3 400 zł? W perspektywie 5 lat to 200 000 zł. Jest to suma niebagatelna, której nie zauważamy w codziennej gonitwie. Taką kwotę, lub nawet wyższą, może otrzymać z ubezpieczenia Twoja rodzina, gdyby z jakichś przyczyn Ciebie zabrakło. Polisa WARTA OCHRONA to także wsparcie w chorobie. W przypadku poważnej choroby, gdy często liczy się czas, pieniądze z polisy pozwolą Ci szybciej reagować.  W ramach polisy można ubezpieczyć swoje zdrowie nawet na 600 tysięcy!  

Bez zbędnych formalności

W dzisiejszych czasach pojęcie rodziny ewaluuje. Coraz więcej jest rodzin patchworkowych, nieformalnych związków, czy osób decydujących się na życie w pojedynkę. Warta, idąc z duchem czasu, przygotowała polisę, która jest dla każdego – ubezpieczyciel nie pyta o formalne potwierdzenie stanu cywilnego. Co więcej, polisa może objąć wspólne dzieci, jak i dzieci partnera czy partnerki.

WARTA OCHRONA jest  wyjątkowo wygodna i elastyczna. Umowę zawieramy na dogodny dla nas okres, sami decydujemy o wysokości składki i częstotliwości wpłat. Ilość formalności ograniczona jest do minimum - ankieta medyczna jest krótka i prosta, a polisę możemy otrzymać po jednej wizycie u agenta!  

Nie czekaj, to najlepszy czas, by zadbać o ochronę rodziny z WARTA OCHRONA! 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń: tel. 793-609-500
lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej Superpolisa Oddział nr 1, ul. Kościuszki 31/23 w Iławie.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 0.7026 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)