REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
Wójt Gminy Biskupiec Arkadiusz Dobek.

Wójt Gminy Biskupiec Arkadiusz Dobek.

Wójt Gminy Biskupiec przechodzi COVID-19. Arkadiusz Dobek wydał dzisiaj specjalny komunikat, w którym informuje mieszkańców o swoim stanie zdrowia i dziękuje za wszystkie wyrazy wsparcia, jakie otrzymał.

Samorządowiec w niedzielę, 29 marca publicznie ujawnił informację o tym, iż zaraził się koronawirusem. Zakażenie SARS-CoV-2 służby sanitarne potwierdziły u niego po tym, jak Wójt Gminy Biskupiec uczestniczył w posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Nowym Mieście Lubawskim - na spotkaniu tym była osoba, u której później stwierdzono koronawirusa, stąd podejrzenie, że choroba dotknęła też innych.

Poniżej treść komunikatu samorządowca.

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy Gminy Biskupiec i powiatu nowomiejskiego!

Jak już większość z Was wie, poddałem się badaniu na obecność koronawirusa. Wynik ten jest pozytywny, a to oznacza, że jestem jedną z osób zakażonych COVID-19.

Czuję się dobrze, chorobę przechodzę bezobjawowo. Decyzją sanepidu zostałem skierowany na kwarantannę domową. Dziękuję wszystkim za dobre słowo i życzenia powrotu do zdrowia. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia.

W najbliższym czasie inspekcja sanitarna podejmie decyzję odnośnie funkcjonowania Urzędu Gminy w Biskupcu. Część pracowników, którzy mieli ze mną bezpośredni kontakt w ciągu ostatnich dwóch tygodni, zostanie objęta kwarantanną. Wszystkie decyzje, w razie potrzeby, będą wydawane zdalnie, dlatego też zachęcam wszystkich do telefonicznego kontaktu z pracownikami, jak również ze mną.

Wam wszystkim, Mieszkańcom gminy i powiatu, chcę przede wszystkim przekazać, żebyście nie wychodzili z domów, jeżeli nie musicie, i utrzymywali jak najmniej kontaktów. Trzeba się pilnować, dbać o siebie i o innych.

Z pozdrowieniami,
Arkadiusz Dobek
Wójt Gminy Biskupiec

 

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8986 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)