REKLAMAPatrz
REKLAMADPK

(Fot. materiały sklepu.)

W związku z ograniczonymi możliwościami zakupu w obecnym okresie salony Biker-Budzyk przygotowały propozycję złagodzenia niedogodności. Biorąc pod uwagę sygnały z branży rowerowej o bardzo ograniczonej dostępności rowerów po ustąpieniu epidemii, warto już teraz zakupić

VOUCHER PRZEDZAKUPOWY Z RABATEM.

Na czym to polega?

- Po wyborze roweru i zakupieniu vouchera zamawiamy wybrany przez klienta model i bezpiecznie przechowujemy go w naszym magazynie aż do umówionej daty odbioru - przybliżają szczegóły pracownicy BIKERA. - Zakup takiego vouchera nie tylko upoważnia do zakupu roweru i odebrania go w późniejszym okresie; dodatkową korzyścią jest tutaj rabat w wysokości 10%.

Voucher można wykupić dowolną formą płatności (gotówką, kartą, także na raty). Ponadto wszelkie konsultacje z doradcami salonów możemy odbyć zdalnie. 

- Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu, wierzymy, że uda nam się dopasować odpowiedni model do Państwa potrzeb - mówią sprzedawcy z salonu na ul. Wojska Polskiego. - Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wierzymy, że wspólnymi siłami, pomagając sobie wzajemnie, o wiele łatwiej przetrwamy ten ciężki okres.

Voucher przedzakupowy z rabatem w salonach rowerowych BIKER-BUDZYK to rozwiązanie korzystne dla obu stron:

  • zapewni nabywcy dostępność wybranego modelu;
  • zapewni klientom dodatkowy rabat;
  • pomoże salonowi zmniejszyć skutki epidemii w przedsiębiorstwie.

f

Zapraszamy do kontaktu z salonem BIKER-BUDZYK w Iławie mieszczącym się na ul. Wojska Polskiego 2. Tutaj czeka na Ciebie wymarzony jednoślad z dodatkowym 10% rabatem!
Tel. 796 262 961.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.851 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)